Сумська область

подача не почалась
Початок подачі:
03.02.2021
подача заявок
Дедлайн подачі:
01.03.2021
подачу заявок завершено
Оголошення фіналістів:
10.03.2021
триває голосування
Дедлайн голосування:
11.04.2021
голосування завершено
Оголошення переможців:
15.04.2021
переможців оголошено

Подачу заявок завершено

Ми вже закінчили прийом заявок з цієї області. Незабаром журі оприлюднить список із близько 20-ти проєктів, що будуть брати участь у голосуванні і матимуть змогу виграти фінансування.

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Проєкт співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом, та здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна Громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території країни, яка перебуває під контролем Українського Уряду (підконтрольній Уряду території, ПУТ), в тому числі на ПУТ Донецької і Луганської областей.

Партнери проєкту