Автомістечко для дошкільнят

Автомістечко для дошкільнят

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1855
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 23,47
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 49,20
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 72,67

Локація
м. Вінниця

Дати реалізації
2021 рік

Бюджет
51 910 грн

Про що цей проєкт?
В місті збільшується кількість транспортних засобів, внаслідкок чого зростає небезпека для найбільш незахищених членів громади – дітей. Щоденні спостереження демонструють, що мудрі, розумні, обізнані у правилах, дорослі дозволяють собі порушувати правила та на власному прикладі формують у дітей звичку до порушення правил безпеки.

На території КЗ «ЗДО№20 ВМР» є незадіяна територія площею ~200м2 , яка може перетворитися на повноцінний освітній майданчик. Ми хочемо облаштувати на території ЗДО до нового навчального року сучасне розвивально-ігрове середовище «Вулицю міста в мініатюрі» для того, аби формувати у дітей дошкільного віку соціально-безпечну поведінку.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми запланували:
– Консультування батьків вихованців та мешканців мікрорайону на тему «Безпека на дорозі. Навчаємо дошкільнят»;
– Семінар-практикум з педагогами ЗДО «Увага! Діти на дорозі»;
– Створення на сайті ЗДО рубрики «Безпека малюків»;
– Показ інформаційного фільму «А я роблю так…»;
– Започаткування роботи редакції «ДзВІНка»;
– Свято відкриття Автомістечка для дошкільнят.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні ми перетворимо незадіяну ділянку закладу на повноцінний освітній простір, у вихованців КЗ «ЗДО №20 ВМР» сформуються навички соціально-безпечної поведінки, діти дошкільного віку навчаться впевнено та спокійно почуватися у різноманітних ситуаціях та адаптуються до шкільного життя. Доросле населення згуртується задля створення безпечних умов перебування дошкільнят.

На глобальному рівні у дітей України сформуються основи соціально-безпечної поведінки, що призведе до зменшення кількості ДТП за участі дітей, відбудеться оновлення змісту дошкільної освіти. Проєкт сприятиме здоровому способу життя, благополуччю для всіх в будь-якому віці, забезпечить якісну освіту та заохотить до навчання впродовж усього життя для всіх. Проєкт також забезпечить відкритість, безпеку, життєстійкість й екологічну стійкість міст і населених пунктів.

Що буде далі?
Ми будемо продовжувати роботу над проєктом: поповнювати майданчик обладнанням, розробляти нові цікаві для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку форми роботи, заняття та ігри, розваги та свята. Усі заходи будуть проводитися як очно, так і дистанційно. Продовжуватимемо створювати та поширювати навчальні відеофільми за участі дошкільнят. Також продовжимо просвітницьку роботу з дорослими.


 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1855 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 23,47 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 49,20 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 72,67

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту