ДІЛИ еко фест

ДІЛИ еко фест

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 669
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,46
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 50,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 58,46

Локація
м. Вінниця

Дати реалізації
вересень 2021 року

Бюджет
491 640 грн

Про що цей проєкт?
Проблема захисту довкілля є однією з ключових проблем світового співтовариства.У Вінниці найбільшими екологічними проблемами є переповнення сміттєвих полігонів, різке збільшення відсотку медичних відходів, що призводить до зараження ґрунтів, повітря та водойм, забруднення повітря викидами автотранспорту та промислових підприємств, зменшення кількості зелених зон і насаджень.

Мета «ДІЛИ еко фесту» – підвищити рівень екологічної свідомості вінничан за допомогою методів неформальної освіти та арт-практик, а також об’єднати представників влади, бізнесу, науки, медіа та громадянського суспільства з метою покращити їх комунікацію та сформувати спільне бачення та план дій щодо того, як реагувати на екологічні проблеми в Вінницькому регіоні, зокрема, на питання зміни клімату, забруднення води, ґрунту та повітря, поводження з відходами, ефективного використання ресурсів та побудови громади без відходів. 

Що плануємо робити?
– Освітній форум, на якому запрошені експерти створять Action Plan з вирішення екологічних проблем в регіоні;
– Арт-простір фестивалю, який складається з театру соціального кіно, фотовиставки, виставки живописців, ілюстраторів та скульпторів і висвітлюватиме екологічні проблеми через арт-практики;
– Виступи українських музичних колективів, що додатково звернуть увагу масової аудиторії до проєкту та його цінностей;
– Ярмарок місцевих майстрів, що буде робити промоцію для локальних виробників, популяризувати їх продукцію та екологічну цінність місцевої продукції;
– Фуд-корт, де відвідувачі зможуть спробувати страви з місцевих кафе та ресторанів;
– Дитяча локація, яка дозволить за допомогою ігрових та неформальних освітніх методів сформувати серед відвідувачів молодшого віку уявлення про екологічний спосіб життя;
– Благодійна барахолка – продаж second hand одягу, аксесуарів, предметів побуту;
– Алея громадських організації – це платформа за допомогою якої ОГС зможуть поширити інформацію про свою роботу;
– Алея екологічних інновацій – як інструмент поширення інформації про екологічні стартапи та зелені бізнеси;
– Онлайн-трансляція фестивалю – в межах карантинних обмежень дозволить безпечно залучити відвідувачів зі всієї України та іноземну аудиторію.

Чого плануємо досягти?
Плануємо 200 учасників фестивалю, 2 тис. відвідувачів офлайн-події, 50 тис. відвідувачів онлайн-трансляції події, 500 тис. осіб охоплення в соціальних мережах, 1 тис. згадок в соціальних мережах від відвідувачів фестивалю за 2 дні проєкт у. Також плануємо зібрати 10 000 грн на благодійній барахолці та передати у притулок для тварин. Крім того, фестиваль проводитиметься з нульовим впливом на навколишнє середовище. 

У довгостроковій перспективі буде розроблено соціальну платформу, яка інформуватиме про екологічні проблеми регіону та їх вирішення, проведемо два фестивалі з ширшою програмою та вищим рівнем стійкості, протестуємо систему сортування багаторазової тари на фуд-корті, розробимо та реалізуємо Зелений план взаємодії для влади-бізнесу-науки-громади-медіа у Вінницькій ОТГ на 2023 роки.

Що буде далі?
ДІЛИ еко-фест – один із постійних проєктів ГО «ЕКОПЛАТФОРМА ДІЛИ» та занесений до стратегічного плану діяльності організації на наступні три роки. Більше того, з 2020 року ДІЛИ еко-фест також увійшов до «Програми охорони навколишнього природного середовища Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки» як один із щорічних заходів програми, на який передбачається фінансування з Фонду охорони навколишнього природного середовища міської ради. Крім того, ДІЛИ – це не лише фестиваль, це платформа комунікацій і вона постійна. Задля цього ми створюємо сайт проєкту і розвиваємо його соціальні мережі, аби не втрачати контакт з аудиторією і залучати її до інших еко ініціатив.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 669 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,46 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 50,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 58,46

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту