«Дітлахи за чисте майбуття»

«Дітлахи за чисте майбуття»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 61
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,77
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 0,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 0,77

Локація
Вапнярська ОТГ

Дати реалізації
квітень – вересень 2021 року

Бюджет
38 361 грн

Про що цей проєкт?
В межах Вапнярської територіальної громади продовжують існувати стихійні сміттєві звалища. На сміттєзвалище вивозяться як органічні відходи так тверді побутові відходи в одній висипаній масі. Через відсутність сортувальних станцій сортування зібраного сміття не відбувається.

Все це є наслідком неналежного ставлення зі сторони влади до проблем пов'язаних з сортуванням побутових відходів та низького рівня екологічної грамотності більшої частини населення.

Аби вплинути на ситуацію, ми хочемо запровадити ігрове навчання з сортування сміття для формування екологічної свідомості у 30 дошкільнят дитячого садочку «Ромашка» смт. Вапнярка.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановані такі заходи:
– Знайомство батьків з проєктом, формування навчальних груп;
– Вибір видів дидактичних ігор з сортування побутових відходів, визначення переліку поліграфічної та іншої продукції необхідної для проведення проєкту;
– Проведення тематичних занять з дітьми у групах дитячого садка;
– Проведення онлайн-навчання батьків;
– Відкриття майданчику з міні-контейнерами;
– Моніторинг проєкту, висвітлення інформації про проходження проєкту у засобах масової інформації, на сайті громади, в мережі інтернет;
– Сортування побутових відходів в домашніх умовах, наповнення міні-контейнерів одноразовими паперовими пакетами з посортованими домашніми побутовими відходами;
– Урочисте закриття проєкту, нагородження призами учасників проєкту;
– Оцінка і аналіз проєкту;
– Звіт по проєкту.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт зменшить вірогідність винекнення стихійних сміттєвих звалищ, вплине на подолання антисанітарії в місцях розміщення контейнерів, покращить дотримання правил та порядку розміщення твердих побутових відходів у відповідних для цього ємностях, підніме рівень екологічної свідомості членів громади.

На глобальному рівні проєкт призведе до зростання громадської активності молоді та дорослих в напрямку об'єднання зусиль на подолання вказаних проблем шляхом утворення організованих громадських рухів.

Що буде далі?
Після завершення проєкту передбачається поширення таких самих починань серед закладів дошкільної освіти та серед початкових класів загальноосвітніх шкіл як Вапнярської територіальної громади так і інших територіальних громад.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 61 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,77 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 0,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 0,77

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту