Єдність в різноманітті

Єдність в різноманітті

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1224
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,49
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,40
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 57,89

Локація
м. Вінниця

Дати реалізації
вересень – жовтень 2021 року

Бюджет
42 265 грн

Про що цей проєкт?
За даними останнього перепису 2001 р. на території міста Вінниця проживають представники понад 40 національних спільнот. Та відсутність налагодженої комунікації між представниками різних культур призводить до проявів насильства та правопорушень на тлі расової та етнічної нетерпимості.

Мета нашого проєкту – покращити інтеркультурну комунікацію учнів закладу та громади міста шляхом проведення освітніх тренінгів з теми «Міжкультурний діалог» та культурного заходу «День інтеркультурності» на базі школи №26 із залученням представників національних спільнот та волонтерів Євросоюзу.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми запланували такі заходи:
1) День інтеркультурності: проведення майстерок за участю волонтерів, ГО, асоціації бойового гопака, заходи з тімбілдінгу для розвитку комунікації між представниками різних спільнот;
2) Проведення учнівських дебатів на тему «Інтеркультурне місто – це спільнота окремих національних громад чи єдина громада?»;
3) Виготовлення промороликів про учнівські ініціативи інтеркультурного спрямування;
4) Проведення правопросвітніх лекцій-тренінгів «Рівність задля безпеки» з профілактики ксенофобії та расизму у шкільному середовищі;
5) Проведення тренінгів для колективу вчителів з методики застосування тімбілдінгу;
6) Інтеграційний захід «Все буде добре» за участі дітей із вимушено переселених родин;
7) Проведення батьківських зборів із використанням вправ тімбілдінгу.

Чого плануємо досягти?
Реалізація проєкту сприятиме взаємному пізнанню культури представників різних етнічних груп, розвитку творчих здібностей молоді та формуванню таких «м’яких навичок», як уміння працювати в команді та позитивне мислення. Проєкт сприятиме гармонійній адаптації нових учнів із числа внутрішньо переміщених осіб у наявний учнівський колектив.

Довгостроковими наслідками проєкту будуть підвищення рівня молодіжної активності школи і міста, зменшення проявів насильства на ґрунті етнічних відмінностей, посилення інтеркультурної свідомості молоді міста. 

Що буде далі?
Проведення батьківських зборів із використанням вправ тімбілдінгу, інтеграційний захід «Все буде добре» за участю дітей із вимушено переселених родин, правопросвітницькі лекції-тренінги «Рівність задля безпеки», проведення тренінгів для колективу вчителів з методики застосування тімбілдінгу стануть традиційними в закладі та увійдуть до річного плану роботи.

Досвід отриманий під часу реалізації заходів проєкту може використовуватися не лише в межах закладу, а також для молодіжних обмінів та для обміну досвідом між вчителями.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1224 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,49 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,40 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 57,89

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту