Зірки поруч: власний приклад, натхнення, емоційна підтримка

Зірки поруч: власний приклад, натхнення, емоційна підтримка

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 482
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,10
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 46,10

Локація
м. Вінниця

Дати реалізації
травень – жовтень 2021 року

Бюджет
40 500 грн

Про що цей проєкт?
Пандемія, спричинена COVID-19 внесла несподівані зміни у життя людей. Ізоляція спричинила посилення рівня конфліктності в сім’ях, напруженості в стосунках з рідними, з дітьми, з чоловіками. Різко підвищився рівень насильства в сім'ях. Особливо страждають від вимушеної ізоляції жінки з інвалідністю та члени їх родин.

В той же час в місті проживають люди, що мають значні досягнення в спорті, науці, мистецтві. Ці люди могли би своїм власним прикладом надихнути інших, вплинути на їх емоційний стан, показати перспективу того, що карантином життя не обмежується і що варто робити зараз, які навички і вміння опановувати. Тобто продемонструвати цільовій групі перспективу подальшого життя без пандемії. 

Мета нашого проєкту – зменшити рівень негативного впливу наслідків пандемії на емоційний стан молоді та жінок з інвалідністю, членів їх родин через популяризацію прикладу видатних людей міста, що нададуть практичні поради конструктивної поведінки у ізоляції та самоізоляції.

Що плануємо робити?
Проєкт передбачає три компоненти:
1) Підготовка питань інтерв’ю та інтерв’ювання видатних вінничан і вінничанок стосовно їх досвіду та рекомендацій щодо конструктивної поведінки у вимушеній ізоляції;
2) Зйомка і монтаж відеоролика;
3) Поширення відеоролика через телебачення та соцмережі.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні ми створимо відеоролик соціальної реклами, поширимо його серед викладачів та студентської молоді КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», Вінницького інституту університету «Україна», глядачів телеканалу «Доба» через місцеві ЗМІ та соціальні мережі. Покращиться рівень емоційного стану цільової групи, а також стане кращою взаємодія та співпраця активних громадян із місцевими органами влади м.Вінниця.

На глобальному рівні буде поширено досвід згуртованості активних громадян і представників влади міста для покращення емоційного та психологічного стану іншої групи населення міста, що надзвичайно важливо в умовах карантинних обмежень. І що демонструє небайдужість і повагу громадян до проблем інших людей.

Що буде далі?
Відеоролик буде надалі поширюватись через усі доступні інформаційні канали та надихати інших приділяти увагу проблемам інших людей, не бути байдужими, шукати різні шляхи їх вирішення.

Зіркові вінничани, об’єднавшись для впливу на вирішення проблем інших людей, продовжать надихати їх своїм способом життя і надалі. В той же час зіркові вінничани стануть впізнаваними серед широкої аудиторії міста.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 482 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,10 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 46,10

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту