Інклюзивна майстерня творчості

Інклюзивна майстерня творчості

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1216
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,39
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,20
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 68,59

Локація
м. Тульчин

Дати реалізації
червень – серпень 2021 року

Бюджет
46 500 грн

Про що цей проєкт?
Доля основної більшості осіб з важкими формами інвалідності складається так, що вони не можуть вести повноцінний спосіб життя, оскільки в суспільстві, а особливо, в маленьких містечках та сільській місцевості ще існують соціальні і фізичні бар’єри, які перешкоджають їх інтеграції у громаду. На сьогоднішній день молоді особи з інвалідністю є ізольованими від суспільства, вони не впевнені у собі, нереалізовані, адже у них немає можливості отримати знання, вміння, навички певної професії, працевлаштуватись на роботу, реалізувати свої можливості.

Наша мета – без застосування лікарських засобів домогтися поліпшення емоційного, психічного та фізичного здоров'я шляхом створення «Інклюзивної майстерні творчості» як одного із напрямів програми розвитку соціальних майстерень для залучення до трудової та творчої зайнятості дітей та молодих людей з важкими формами інвалідності.

Що плануємо робити?
– Створимо ініціативну групу, яка зможе переглянути, конкретизувати календарний план та кількість учасників;
– Проведемо інформаційну кампанію, яка приверне увагу широкого кола громадян до існуючих проблем осіб з інвалідністю в повсякденному житті;
– Придбаємо безпечний, зручний в роботі для будь-якої нозології осіб з інвалідністю, легко переносний, з регульованою і фіксованою швидкістю обертів гончарний круг, інше обладнання та екологічні матеріали;
– Учасники проєкту під час заходів отримають моральну, психологічну та фізичну підтримку,навчаться знімати психоемоційний стрес і поліпшувати свій стан без застосування значної кількості медикаментів;
– Проведемо зустрічі та майстер-класи, які дадуть можливість здобути нові знання і вміння з гончарства та інших народних ремесел;
– Створимо фотоматеріали та змонтуємо відеоролик, якими можна буде поділитися.

Чого плануємо досягти?
Реалізація нашого проєкту дасть можливість надихнути людей з інвалідністю та їх родини, показавши, що ефективна трудова зайнятість для них є цілком можливою і ресурсною в майбутньому, здобути навички роботи в команді, відчути себе потрібними, постійно бути у колі однодумців і відчувати підтримку, любов та опіку, стерти існуючі стереотипи, що люди з інвалідністю мають були ізольованими.

Наш проєкт навчить жителів громади бути добрішими, уважнішими, більш толерантними. Молодь із інвалідністю отримає доступні професійні та творчі навички, облаштовані інклюзивні робочі місця, нову можливість для самореалізації та розвитку.

Що буде далі?
Майстерня буде працювати на постійній основі, з’явиться змога розвивати різні напрямки творчої діяльності. Також плануємо щотижня проводити спільні родинні майстер-класи та зустрічі, один раз на місяць проводити майстер-класи із залученням майстрів народних промислів, два рази на місяць проводити майстер-класи із залученням учнівської та студентської молоді, один раз на рік брати участь у фестивалі «Калинові мости», виставці робіт під час конкурсу «Повір у себе» та конкурсі «Руками створена краса».

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1216 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,39 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,20 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 68,59

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту