Молодіжна рада Турбівської територіальної громади

Молодіжна рада Турбівської територіальної громади

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 206
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,61
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 33,20
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 35,81

Локація
смт Турбів

Дати реалізації
червень 2021 року

Бюджет
47 332 грн

Про що цей проєкт?
Перехід до децентралізації та об’єднання в громади приносить кращі результати та ефективність. Але часто за цією ширмою нехтуються чиїсь інтереси. Молодіжна політика не представлена на місцевому рівні ані працівником, ані службою чи молодіжним центром. Безпосередній контакт місцевої влади із молоддю відсутній.

Через це ми спостерігаємо значний відтік молоді у великі міста. А ті молоді люди, що залишилися у своїх громадах, ведуть неактивний спосіб життя, не відчувають свою приналежність до громади, не готові брати відповідальність за її долю.

Ми плануємо створити молодіжну раду на базі креативного молодіжного центру, яка стане першим кроком до налагодження співпраці між місцевою владою та молоддю. Молодіжна рада є тією рушійною силою, що дасть поштовх молодим активним людям знайти себе та реалізувати власний потенціал у своїй громаді.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо такі заходи:
– Створення робочої групи проєкту, що буде реалізовувати проєкт на всіх його етапах, проведення презентації проєкту серед цільової аудиторії;
– Обговорення з усіма залученими сторонами питання створення молодіжної ради;
– Затвердження рішення про створення молодіжної ради на сесії селищної ради;
– Рекламна кампанія молодіжної ради;
– Проведення установчих зборів молодіжної ради;
– Навчання для молодіжної ради із залучення тренерів із обласного молодіжного центра «Квадрат»;
– Розробка стратегії та плану розвитку молодіжної роботи в територіальній громаді, регламент ради;
– Підготовка та проведення чергового засідання ради, на якому затвердимо стратегію, план розвитку та регламент молодіжної ради;
– Проведення презентації про результати реалізації проєкту для цільової аудиторії;
– Моніторинг виконання проєкту;
– Ремонт та облаштування приміщення молодіжної ради: закупівля необхідних матеріалів, проведення демонтажу дерев’яної гнилої підлоги та бетонування підлоги, заміна старих вікон на нові пластикові вікна, штукатурка приміщення, встановлення дверей та налагодження світла, встановлення ламінату, генеральне прибирання та завезення меблів;
– Відкриття та початок функціонування молодіжної ради на базі креативного молодіжного центру;
– Висвітлення інформації про результати реалізації проєкту в ЗМІ;
– Формування підсумкової звітності проєкту.

Чого плануємо досягти?
Результатом проєкту буде створення умов для функціонування молодіжної ради на базі креативного молодіжного центру, який об’єднає молодь різних соціальних груп, віку та статі, що прагнуть самовиразитися, висловити власну точку зору, почуття, світогляд, вподобання у різний спосіб й бути сприйнятими та почутими й активно брати участь у розвитку громади.

Що буде далі?
Після завершення проєкту будуть створені умови для функціонування новоутвореної молодіжної ради. Завдяки цьому активна молодь Турбівської територіальної громади матиме свій власний осередок для згуртованості та реалізації власних амбіцій, програм, проєктів, що позитивно вплине на розвиток соціально-економічної сфери життя громади, а для молоді це буде той ковток повітря, де вона зможе реалізувати власний потенціал, проявити активнісь і мати змогу бути почутими. Цей проєкт напряму буде відноситись до «Стратегії розвитку Турбівської територіальної громади – 2030», що сприятиме підтримці молоді органами місцевого самоврядування.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 206 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,61 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 33,20 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 35,81

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту