«Молодь – громада – влада»

«Молодь – громада – влада»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1230
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,56
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 34,40
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,96

Локація
м. Вінниця

Дати реалізації
травень – жовтень 2021 року

Бюджет
27 788,90 грн

Про що цей проєкт?
Відповідно до соціологічного опитування «Молодь України – 2017» Міністерства молоді та спорту України, відповідаючи на питання «Чого найбільше ви би хотіли досягнути в житті?», лише 8% респондентів відповіли «принести користь своїй країні», що свідчить про інертність та соціальну незрілість молоді. Життя у період тривалих карантинних обмежень, відсутності живої комунікації ще більше загострило цю проблему. Егоїстично споживацьке ставлення до життя зводить нанівець соціально спрямовану взаємодію. Студенти мають недостатньо знань про громадянське суспільство та взаємодію громади і влади.

Мета нашого проєкту – подолання інертності студентської молоді, формування особистісних і громадянських цінностей шляхом проведення дев’яти інтерактивних заходів та ознайомлення з діяльністю органів місцевого самоврядування для студентів закладів вищої освіти м. Вінниця.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Формування робочої групи проєкту;
– Презентація проєкту для студентської молоді (пряма трансляція в Facebook);
– Підготовка оголошення та розміщення його на сайтах ВДПУ й освітнього хабу «NotBox», у Facebook та Instagram;
– Створення реєстраційної форми й відкриття реєстрації учасників проєкту;
– Проведення анкетування «Сучасні національні цінності українського народу», «Діяльність і значення міської влади очима молоді» для широкого студентського загалу;
– Вхідне опитування «Сучасні національні цінності українського народу», «Діяльність і значення міської влади очима молоді» для учасників базової групи проєкту;
– Дискусія «Піраміда Маслоу – перевірено на міцність молоддю»;
– Висвітлення перебігу проєкту в ЗМІ та мережі інтернет;
– Актуальне інтервʼю з теми «Міське врядування: структура й повноваження»;
– Актуальне інтервʼю з теми «Громада і влада – механізми взаємодії»;
– Створення мотиваційного відео «Від МРІЮ до ДІЮ»;
– Хакатон «Успішні кейси взаємодії молоді з ВМР»;
– Дискусія «Державна служба в Україні: місія молоді як лідерів змін»;
– Воркшоп «Цінності української молоді»;
– Тренінг «Як стати лідером думок? Лайфхаки для молоді»;
– Освітній хаб як місце згуртування людей, ідей, цінностей;
– Інтернет-челендж «#НЕвсеодно»;
– Вихідне опитування «Сучасні національні цінності українського народу», «Діяльність і значення міської влади очима молоді» для лідерів студентського самоврядування;
– Підготовка інфографіки-звіту проєкту «Молодь – громада – влада: цінності і взаємодія»;
– Підведення підсумків проєкту. Нагородження найактивніших учасників і команд.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проведені дискусії допоможуть лідерам студентської спільноти переглянути власні ціннісні орієнтації, діалог студентів із представниками органів місцевого самоврядування допоможе молоді зрозуміти коло повноважень названих структур, челендж «#НЕвсеодно» допоможе активувати й згуртувати студентський загал навколо усвідомлення власних цінностей, причетності молодого покоління до сучасних змін у суспільстві.

У довготривалій перспективі відбудеться формування сучасного світогляду й системи цінностей, розвиток соціальної активності молодого покоління.

Що буде далі?
Мотиваційне відео «Від МРІЮ до ДІЮ» про формування ціннісних орієнтирів сучасної молоді залишиться у вільному доступі в мережі інтернет. Дані анкетування й опитування стануть матеріалом для подальшого дослідження ціннісних орієнтирів сучасної молоді, розробки методичних рекомендацій та практичних дій. Проведення таких спільних заходів з департаментами й відділами міської ради стане традицією.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1230 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,56 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 34,40 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,96

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту