Прокачай орієнтування

Прокачай орієнтування

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1128
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 14,27
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,80
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 55,07

Локація
м. Жмеринка

Дати реалізації
квітень – вересень 2021 року

Бюджет
63 800 грн

Про що цей проєкт?
На базі ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Жмеринської ОТГ вже п’ять років як створений туристсько-спортивний гурток «Туркул» на громадських засадах. Гурток налічує близько 47 членів, вихованці гуртка займаються різними видами спортивного туризму. Протягом багатьох років в країні стала популярна всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), яку ми прагнемо провести, аби залучити до занять спортивним орієнтуванням максимальну кількість дітей. Але для масового проведення не вистачає електронної системи відмітки, яка значно пришвидшує підрахунок результатів і виключає помилки при відмітці олівцем. 

Мета нашого проєкту – провести регіональні змагання присвячені «Дню туризма» зі спортивного орієнтування за допомогою сучасних технологій та електронної відмітки задля популяризації даного виду спорта серед дітей, підлітків та молоді.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Збори туристського активу, анкетування «Якими видами туризму ви хотіли би займатись»;
– Онлайн-конференція з туристським активом області;
– Збори членів гуртка «Туркул»;
– Засідання методичного об'єднання вчителів фізичної культури та Захисту України, обговорення ведення модуля «Туризм», включення до календарного плану з фізичної культури модулю «Туризм»;
– Проведення міських змагань з орієнтування на місцевості присвячених Дню туриста.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні ми навчимо дітей 12-17 років спортивному орієнтуванню з використанням сучасних технологій, залучимо до спортивного орієнтування дітей з інвалідністю, проведемо місцеві, обласні, регіональні змагання з орієнтування, залучимо 25-30 учнів до активного відпочинку і до здорового способу життя. Крім того, місто стане привабливим для молоді, адже реалізація проєкту пов'язана з спортивною сферою і неодмінно зацікавить молоде покоління.

На глобальному рівні проєкт сприятиме виникненню нових успішних проєктів у інших частинах України, що створить кращу підготовку до змагань такого рівня.


Що буде далі?
Життєздатність проєкту після його завершення забезпечать зміни, які відбуватимуться в навчальному процесі навчальних закладів освіти Жмеринського ТГ. Проєкт життєздатний, оскільки буде продовжуватись і після фінансування. Будуть проводитись тренування туристичного гуртка «Туркул» використовуючи обладнання, яке буде залучене до цього проєкту. Учні й надалі будуть набувати навички з орієнтування, які згодяться їм в дорослому житті.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1128 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 14,27 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,80 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 55,07

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту