Youth HUB «Bratslove»

Youth HUB «Bratslove»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2371
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,60
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 69,60

Локація
смт Брацлав

Дати реалізації
травень – червень 2021 року

Бюджет
67 256 грн

Про що цей проєкт?
Згідно з проведеним дослідженням, головними проблемами у нашій ОТГ є обмежена соціалізація молоді між собою (на це вказали 68% опитаних). Брацлавська ОТГ включає в себе чотири навчальні заклади (Брацлавська спеціалізована школа, Брацлавський НВК, Вовчоцька та Монастирська школи), які розташовані порівняно недалеко одна від одної, але молодь із різних навчальних закладів недостатньо спілкується між собою, хоча, як виявляється, вони не проти налагодити партнерство. Натомість спільна справа могла би згуртувати молодь, навчити взаємодіяти та дбати про природу.

Мета нашого проєкту – розвивати партнерство та екологічну свідомість через активізацію та згуртування молоді віком 14-17 років у кількості 50 осіб в ОТГ Брацлава шляхом організації тренінгових навчань спільного пошиття екоторбин в молодіжному HUBі. 

Що плануємо робити?
– Підготовчий етап: онлайн-зустріч з ініціативною групою, розробка та дизайн запрошень та подяк, старт інформаційної кампанії в соцмережах, на молодіжних порталах та в громаді, а також у публічній бібліотеці, проведення семи онлайн-зустрічей з батьками та представниками організацій, різних соціальних груп громади;
– Ремонт молодіжного HUBу: зустрічі з потенційними ремонтними бригадами, відвідування магазинів Епіцентр (м.Вінниця), спільно з майстром ремонтної бригади, проведення ремонтних робіт;
– Підготовка до проведення тренінгів: запрошення тренерки Дацко Оксани, складання плану проведення тренінгів та майстер-класів молодіжного HUBу, запрошення фото- та відеооператора для планування роботи створення ролику «Міст Єднання;
– Проведення двох тренінгів «Спільна справа – гарантія успіху», галерея спільних робіт «Міст єднання»;
– Проведення п’яти майстер-класів з пошиву екоторбин, підготовка до акції «Екоторбина єднання»;
– Проведення п’яти тренінгів з розвитку навичок ХХІ століття: робота в команді, навичок розв'язання конфліктів;
– Системне проведення зустрічей з моніторингу проєкту;
– Затвердження проведення спільних заходів, спільно з місцевою адміністрацією. Зустріч з представниками місцевої адміністрації, ключовими стейкхолдерами;
– День Єднання, проведення акції «Екоторбина єднання»;
– Виставка гравюр «Галерея спільних робіт». демонстрація ролику «Міст Єднання»;
– Проведення оцінки проєкту, подяка усім стейкхолдерам, які були задіяні в проєкті, налагодження стосунків для подальшої співпраці;
– Звіт про проведену роботу.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні буде розроблена та опробована навчальна програма тренінгів Школи порозуміння з медіації, буде сформована інформаційно-методична база для поширення інформації в соціальних мережах Facebook, TikTok. Ролик «Міст Єднання» буде використовуватись і надалі для поширення досвіду і як мотивація для мешканців громади до співпраці.

Представники молоді та мешканці громад різних соціальних груп та різних навчальних закладів отримають рівний доступ до молодіжної локації. Будуть і надалі систематично проводитись тренінги для молодих людей з різних навчальних закладів. Це згуртує громаду, учні будуть краще розуміти, як працює громада, що згуртовує людей, як можна співпрацювати разом та розвивати свою громаду.

На глобальному рівні громада стане більш згуртованою, підвищиться спроможність громади спільно вирішувати місцеві проблеми.

Що буде далі?
Проєкт буде продовжуватись і після фінансування, молодь та всі охочі будуть задіяні до планування заходів, підлітки навчатимуть одне одного алгоритму пошиття екоторбин. Педагоги та тренери місцевих шкіл проводитимуть тренінги для молоді, молоді люди будуть набувати навички лідерства, та командної роботи, які згодяться їм в дорослому житті. 

Матеріали інформаційно-методичної бази тренінгів будуть в широкому доступі та служитимуть базою для підвищення професійної обізнаності фахівців та поінформованості мешканців громади. Буде створений ролик «Міст Єднання», який поширить досвід роботи молоді в проєкті, а також мотивуватиме мешканців громади до співпраці.

Очікується, що в майбутньому за стан молодіжної локації, буде відповідати Брацлавська спеціалізована школа, оскільки Молодіжний HUB перебуватиме на балансі Брацлавської спеціалізованої школи.

Фінансова стабільність організації по завершенні гранту буде забезпечена шляхом залучення коштів місцевої ОТГ, волонтерів, громади, тощо. Також планується встановити символічну, посильну плату, чи благодійний внесок на сировину продукції, нитки, швацькі набори, вовняні нитки для вишивки екоторби на розвиток молодіжного HUBy.

Після проходження тренінгів, по закінченню проєкту, очікується, що 38 % випускників з різних навчальних закладів зможуть влаштуватися на роботу, де застосують набуті навички.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2371 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,60 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 69,60

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту