Шлях до здоров'я

Шлях до здоров'я

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 110
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,39
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,20
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 40,59

Локація
м. Ладижин

Дати реалізації
травень – вересень 2021 року

Бюджет
42 200 грн


Про що цей проєкт?
Останнім часом в суспільстві серед людей похилого віку існують проблеми зі здоров'ям: захворювання серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, органів дихання. Медиками ведеться пропаганда здорового способу життя, але цього недостатньо. Натомість скандинавська ходьба вирішує не лише проблеми зі здоров’ям – вона допомагає боротися з самотністю та соціальною нереалізованістю. 

Скандинавська ходьба ідеально підходить людям за 55. В Європі це найпоширеніший вид спорту серед людей похилого віку. В Україні цей напрям теж стає популярним у чоловіків і жінок похилого віку. А все тому, що просте та доступне всім кардіо-навантаження несе величезну користь для здоров'я організму.

Мета нашого проєкту – підтримати людей похилого віку шляхом залучення до ведення здорового способу життя. Ми організуємо тренування зі скандинавської ходьби для людей вікової групи 55+ років, для яких важливо мати можливість займатися у регулярних спортивних групах, на свіжому повітрі у дендрологічному парку «Ладижинський гай» у зручний час. 

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
Проведення семінару для учасників робочої групи;
– Придбання необхідного обладнання та інвентаря;
– Укладення договорів з тренером-інструктором зі скандинавської ходьби та з Центром здоров’я на надання медичних послуг;
– Проведення занять теоретичної спрямованості з чергуванням практичних вправ;
– Практичні заняття та оволодіння навичками зі скандинавської ходьби;
– Створення клубу за інтересами «Шлях до здоров’я»;
– Проведення анкетування учасників занять зі скандинавської ходьби;
– Порівняльний аналіз досягнутих результатів. 

Чого плануємо досягти?
Реалізація проєкту створить умови, аби громадяни похилого віку та люди з обмеженими можливостями відчули свою корисність для сім'ї та суспільства, подолали почуття самотності. Проєкт долучить громадян похилого віку до систематичних занять фізичною культурою та спортом, сформує навички здорового способу життя, навчить громадян похилого віку ефективним способом збереження фізичного, психологічного та емоційного здоров'я за допомогою техніки скандинавської ходьби, створить спільноту підтримки один одного – клуб за інтересами «Шлях до здоров’я».

Що буде далі?
Після завершення проєкту заняття зі скандинавської ходьби триватимуть та відбуватимуться за графіком тричі на тиждень по дві години. Заняття проводитимуться на свіжому повітрі незалежно від пори року, адже у місці їх проведення – Дендрологічному парку «Ладижинський гай» – завжди затишно та комфортно.

Власником комплектів палиць зі скандинавської ходьби та іншого обладнання буде Ладижинська міська територіальна громада, адже воно буде передане на баланс відділу з питань фізичної культури та спорту Ладижинської міської ради. Для зручності користування обладнання та інвентар зберігатиметься на складі Комунального підприємства «Дендрологічний парк «Ладижинський гай» відповідно до укладеного договору. Агенція місцевого економічного розвитку надалі буде організовувати та проводити заходи для учасників клубу за інтересами «Шлях до здоров’я».

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 110 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,39 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,20 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 40,59

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту