Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Журавлинський ослінчик

Журавлинський ослінчик

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 922

Локація
с. Журавлине

Дати реалізації
Березень – червень 2021

Бюджет
52 190 грн

Про що наш проєкт?
Село Журавлине активне та прагне до змін. Ми, мешканці села, – різні, наші потреби різняться також, але спілкуючись з односельчанами дійшли спільного висновку: у нас немає місця для  відпочинку та спілкування, але є занедбана територія у центрі села біля  будинку культури, яка може стати окрасою села Журавлине і буде слугувати осередком комунікації та відпочинку.

В межах проєкту ми хочемо реконструювати занедбану територію та створити в парк «Журавлінський ослінчик», де будуть всі умови для дозвілля, відпочинку, згуртування та комунікації жителів с. Журавлине.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо:
1) Зібрати ініціативну групу та волонтерів
2) Очистити територію – вирубати дерева та викорчувати старі кущі
3) Замінити грунтове покриття та посіяти газонну траву
4) Виготовити та встановити садові меблі та декорації, укріпити бордюри
5) Озеленити територію – посадити кущі, дерева та квіти
6) Організувати урочисте відкриття парку з ярмарком та шашково-шаховим турніром.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні парк «Журавлинський ослінчик» внесе якісні зміни в інфраструктуру нашого села. З'явиться гарна територія з лавочками та вуличним освітленням. Парк стане місцем інтелектуальної та творчої діяльності, де жителі матимуть змогу зануритись у власні думки, обмінятися книгами та почитати їх, зіграти у шахи, шашки, тощо.

На глобальному рівні наш парк стане закликом до спільної дії, пропагандою культурного проведення часу та здорового способу життя. Поява парку призведе до змін у культурі спілкування та заохотить реалізовувати схожі проєкти мешканців сусідніх сіл.

Що буде далі?

Наш проєкт є багаторічним і буде надалі підтримуватись жителями села Журавлине. Відвідувачі парку та ініціативна група дбатимуть про цю територію та розширюватимуть її функціональність – плануємо встановити дитячий майданчик, літню сцену та інші локації. Цей проєкт стане чудовим стартом для грандіозного згуртування людей для подальшого розвитку свого населеного пункту. 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 922

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту