Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Психологічна підтримка жінок «Жіноче коло»

Психологічна підтримка жінок «Жіноче коло»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1376

Локація
м. Володимир-Волинський

Дати реалізації
Лютий – березень 2021

Бюджет
41 878 грн

Про що цей проєкт?
Сім'ї, в яких виховуються діти зі складною формою інвалідності (наприклад, з неврологічними та психічними захворюваннями), живуть в стані соціальної ізоляції та постійного стресу. За неофіційною статистикою близько 85% сімей, які виховують дітей з інвалідністю розпадаються, і догляд за дитиною бере на себе мама. Жінка, здійснюючи цілодобовий догляд за дитиною з інвалідністю, не має можливості жити повноцінним життям. Це впливає на її психоемоційний стан і здатність долати життєві труднощі.

Мета нашого проєкту – напрацювати алгоритм виходу зі складних життєвих ситуацій та покращення психоемоційного стану для 20 жінок, котрі виховують дітей із інвалідністю, шляхом організації тренінгів та консультацій спеціалістів.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо організовувати регулярні консультації з психологами, зустрічі з медичними працівниками, юристами, стилістами, арт-терапевтичні практики, а також тренінги для жінок. А саме:
1. Тренінг «Усвідомлення і прийняття проблеми: труднощі і важливість»
2. Тренінга «Джерела енергії людини»
3. Психологічна гра «Світ моїх почуттів»
4. Тренінг «Сімейна система і ресурси сім'ї, що виховує дитину з інвалідністю»
5. Тренінг «Любов до себе»
6. Психологічна гра «Три питання про себе»
7. Тренінг «Тілесноорієнтована терапія»
8. Тренінг «Життєвий сценарій жінки»

Також плануємо провести зустріч для обміну досвідом з громадськими організаціями Волинської області, які опікуються особами з інвалідністю, а також зустріч з представником управління соціального захисту населення.

Чого плануємо досягти?
Під час реалізації проєкту його учасниці, – жінки, які виховують дітей з інвалідністю, отримають кваліфіковані консультації спеціалістів, отримають нові знання. Крім того, буде створено платформу для комунікації між фахівцями та жінками цільової аудиторії, між органами місцевого самоврядування та громадськістю. Буде покращено співпрацю між службами ОТГ, що дотичні до супроводу сімей цільової аудиторії. 

На глобальному рівні покращиться якість життя  учасниць проєкту, в тому числі  їх психоемоційний стан. Ми привернемо увагу суспільства до теми психологічної підтримки сімей/матерів, котрі виховують дітей з інвалідністю та започаткуємо практику проведення подібних тренінгів у Володимир-Волинській міській громаді. Крім того, громадські організації інших міст зможуть перейняти цю практику та організувати схожі проєкти у своїх містах.
 

Що буде далі?
Через напрацьоване коло підтримки з числа учасниць проєкту, жінки будуть допомагати та підтримувати одна одну. Знання, отримані учасницями проєкту, в ході реалізації проєкту, вони будуть використовувати і удосконалювати впродовж всього свого життя.

Через напрацьовану платформу для комунікації з службами, дотичними до супроводу сімей, котрі виховують дітей з інвалідністю, учасниці проєкту будуть продовжувати співпрацю і більш ефективно вирішувати проблеми, які так, чи інакше, виникають.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1376

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту