Сучасне лицарство

Сучасне лицарство

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 767
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 13,07
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 25,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,07

Локація
м. Луцьк

Дати реалізації
Лютий – квітень 2021

Бюджет
47 470 грн

Про що цей проєкт?
Низька спортивна культура та мала залученість молоді в громадській діяльності молоді – ці проблеми не нові, проте досі не вирішені. Згідно нашого опитування, 13 із 24 опитаних людей не займаються спортом, а 18 ніколи  не брали участі у громадській діяльності. Та проблему можна  вирішити через популяризацію спорту й  громадської роботи.

Ми хочемо організувати мотиваційно-просвітницьку онлайн-зустріч, а також відкриті тренування зі  спортсменами, що займаються середньовічним боєм (з показовими боями в обладунках) для молодих людей Луцька, аби збільшити кількість молодих людей, які цікавляться спортом та беруть участь в громадській діяльності.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми, ГО «Луцькі лицарі», плануємо провести інформаційну кампанію, аби залучити якомога більше молоді. А потім провести три відкриті тренування з середньовічного бою для 40-ка молодих людей.

Чого плануємо досягти?
Після знайомства з новим видом спорту, частина учасників проєкту буде відвідувати тренування і далі. Вони пропагуватимуть спорт серед однолітків, таким чином підвищуючи рівень спортивної культури міста.

Відвідавши мотиваційну онлайн-зустріч учасники дізнаються зі слів очевидців реалії війни на Донбасі, історії діяльності громадських діячів, що допоможе зрозуміти ситуацію в Україні, та сформувати громадянську позицію учасників проєкту. 

Що буде далі?
Ми й далі будемо продовжувати практику проведення спортивних та просвітницьких заходів, а наші партнери в майбутньому продовжуватимуть організовувати події просвітницького характеру. Самі ж учасники будуть ділитись своїм досвідом, залучаючи більшу кількість молодих людей до спортивної та громадської активності.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 767 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 13,07 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 25,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,07

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту