Мальовнича зупинка громадського транспорту

Мальовнича зупинка громадського транспорту

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 575
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,80
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 26,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 35,80

Локація
с. Колодеже

Дати реалізації
Лютий 2021 – липень 2021

Бюджет
42 005 грн

Про що цей проєкт?
Громадський транспорт забезпечує основну частину міжміських пасажирських перевезень. З кожним роком кількість пасажирів тільки збільшується, тому зупинка громадського транспорту є важливим об’єктом сільської інфраструктури. Та, на жаль, сьогодні павільйон зупинки громадського транспорту в нашому селі знаходиться в занедбаному стані.  На думку багатьох жителів й гостей села Колодеже це необхідно змінити.

Спільно з громадою села та органами місцевого самоврядування ми хочемо відновити й упорядкувати один павільйон зупинки громадського автотранспорту, надавши об'єкту доглянутий і привабливий зовнішній вигляд і таким чином створити мальовничий куточок благоустрою у центрі села. 

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо:
1. Скласти та узгодити проєкт зупинки та бюджет на її переробку
2. Розповісти про проєкт у місцевих медіа, аби привернути до нього увагу
3. Придбати необхідні будматеріали та відремонтувати павільйон зупинки
4. Залучити художників, як створять розписи на стінах зупинки
5. Урочисто відкрити зупинку для мешканців села

Чого плануємо досягти?
Цей проєкт дозволить налагодити співпрацю  місцевого самоврядування та місцевих жителів громади, згуртувати громаду та виховати почуття відповідальності у мешканців села за власні вчинки.

Ми покращимо благоустрій центральної частини села, реставрація центральної зупинки спільними зусиллями, що сприятиме економічному зростанню та розвитку громади.

Що буде далі?

Вплив проєкту буде продовжуватись надалі адже, виконавши разом роботу й досягнувши бажаних цілей, жителі громади згуртуються, будуть готові до здійснення нових  спільних проєктів. Проєкт допоможе нашим односельчанам змінити бачення світу – не чекати, що хтось зробить, а я користуватимусь. Окрім цього, завдяки налагодженій співпраці з органами місцевого самоврядування, будуть підтримуватись громадські ініціативи.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 575 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,80 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 26,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 35,80

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту