Стіни не мовчать

Стіни не мовчать

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 43
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,73
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 39,73

Локація
м. Нововолинськ

Дати реалізації
Березень 2021 – червень 2021

Бюджет
89 950 грн

Про що цей проєкт?
Нововолинськ – молоде індустріальне місто. Свого часу тут проживали круті вуличні художники, але зараз молодь не має прикладів того, як можна реалізувати свій творчий потенціал. Тому місто рясніє різного роду «написами» на стінах іноді це беззмістовні каракулі, іноді нецензурна лексика чи реклама.

Ми пропонуємо реалізувати мистецький проєкт, в межах якого молоді люди та професійні художники створять мистецькі стінописи у центрі міста. Таким чином сми зменшимо кількість «мистецького» вандалізму серед молоді, згуртуємо громадян різного віку та світогляду та створимо можливості для реалізації молодими художниками своїх талантів.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо:
1) Провести інформаційну кампанію, аби якомога більше охочих могли доєднатись до ініціативи
2) Створимо робочу групу, яка організоуватиме проєкт, та сформуємо команду волонтерів, що допомагатимуть
3) Залучимо художників, що намалюють ескізи стінописів
4) Спільно створимо 5 мистецьких стінописів на локаціях у центрі міста
5) Спільно з молодими та професійними митцями створимо масштабний мурал
6) Розробимо онлайн-карту, на якій будуть позначені локації усіх стінописів
7) Презентуємо наш проєкт громаді

Чого плануємо досягти?
Цей проєкт стане можливістю для молодих вуличних художників та митців вийти із «тіні» та спільно з професійними художниками реалізувати мистецький проєкт на стінах міста. 

Кожен житель зможе відчути себе частиною команди, адже спільно обиратимуться твори і місця для нанесення, яка вносить незабутню деталь у рідне місто та долучитися на різних етапах.

Крім того, цей захід дозволить підвищити привабливість скверу за Будинком культури, центральної частини міста та дозволить налагодити  ефективну співпрацю нової влади та молоді міста

Що буде далі?
Міські комунальні служби будуть допомагати з наглядом за збереженням цілісності проекту, також відповідальність за їхнє збереження ляже на ОСББ, на чиїх будівлях буде нанесено стінописи. Також за рахунок ОСББ можна буде частково оновлювати фарби на місцях її зносу.

Втілення такого масштабного проекту дозволить згрупувати молодих художників та надалі впроваджувати проєкти пов'язані з вуличним мистецтвом.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 43 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,73 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 39,73

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту