Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Я і місцеве самоврядування

Я і місцеве самоврядування

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 365

Локація
м. Горохів

Дати реалізації
Березень – травень 2021

Бюджет
36 590 грн

Про що цей проєкт?
Станом на зараз молодь в нашому місті Горохів практично усунута від прийняття рішень. Дуже мала частка молодих людей знає про свої права і можливості щодо участі у діяльності органу місцевого самоврядування. Молодь вважає, що те, що їх оточує, матеріальні блага спільного громадського користування  є чиїмись, але не їхніми, життя громади їх не стосується, вплинути ні на що не можна.

Щоб змінити ситуацію, треба дати відчути молодим людям свою причетність до життя громади. Це можливо тоді, коли молодь матиме інформацію про свої можливості участі у житті громади та інструменти впливу на посадовців вже у підлітковому віці. А подавати усю цю інформацію треба цікаво та доступно – у форматі гри.

Що плануємо робити?
Ми залучимо молодь міста до гри «Що? Де? Коли?», у якій в цікавій формі будемо розповідати про те, як влаштоване самоврядування і як кожен чи кожна з них може впливати на життя своєї громади.  

А саме, плануємо провести такі заходи:
1) Провести інформаційну кампанію, аби залучити якомога більше молоді
2) Провести гру «Що? Де? Коли?» для учасників 15-17 років
3) Організувати екскурсію молоді до Львівської міської ради
4) Організувати стажування молодих людей у Горохівській міській раді

Чого плануємо досягти?
Завдяки реалізації проекту молоді люди отримають інформацію про інструменти впливу на процеси управління громадою, будуть знати про свої права та можливості участі, зрозуміють, що вони можуть впливати на прийняття рішень і багато речей в громаді залежить саме від їх активності. Це підвищить мотивацію, змінить пасивне відношення на активну громадянську позицію та зменшить асоціальні прояви в поведінці молодих людей. Сталість проєкту дасть можливість виховати цілий пласт активних громадян, які стануть ініціаторами змін у громаді.

Що буде далі?
Проект буде реалізовуватись на території Горохівської громади щороку, щоб якнайбільше молодих людей охопити ідеями повсюдності місцевого самоврядування. Щороку 18 молодих людей після попереднього відбору зможуть пройти стажування в місцевій раді.

Крім того, проєкт дасть можливість молоді зробити перший крок до успішної кар’єри. Для моніторингу ситуації щороку ми будемо проводити опитування молодих людей щодо того, наскільки вони обізнані з діяльністю органів місцевого самоврядування.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 365

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту