Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Кіно просто неба

Кіно просто неба

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 237

Локація
с. Дубечне

Дати реалізації
Лютий – червень 2021

Бюджет
47 224 грн

Про що цей проєкт?
Половина мешканців села Дубечне – діти та молодь. Та в нашому населеному пункті бракує місць для якісного розвитку дозвілля, культурного відпочинку, оздоровлення молоді, особливо у літні періоди, коли школярі та студенти перебувають на канікулах та мають багато вільного часу, який проводять сидячи вдома за комп'ютером та гаджетами.

Ми пропонуємо створити кінотеатр під відкритим небом, який стане популярним та місцем відпочинку мешканців села. Перегляд хорошого кінофільму або мультфільму на свіжому повітрі – відмінний спосіб розслабитися, провести час з друзями та родиною у вихідний день. А правильно підібрана тематика фільмів стає не лише розвагою, а й методом виховання, навчання та мотивації до хороших справ.
 

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо:
1) Закупити необхідні будівельні матеріали
2) Прибрати та облаштувати територію
3) Побудувати кінозону під відкритим небом
3) Провести кілька вечірніх кінопереглядів

Чого плануємо досягти?
Культурні вечори, гарні і позитивні емоції позитивно впливатимуть на настрій мешканців, а це в свою чергу впливатиме на інтелектуальний розвиток та здоров'я. Мешканці отримають простір для здорового відпочинку та спілкування.

Також цей проєкт дасть поштовх для інших громад, аби вони заохочували дітей та молодь до змістовного проведення дозвілля у поєднанні з спілкуванням з природою.

Що буде далі?
Дія проєкту продовжуватиметься роками, адже вечірні кіноперегляди будуть відбуватися регулярно з весни до осені. Організацією показів займатимуться працівники Будинку культури.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 237

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту