Запрєтка – перша екостежка в Ківерцях

Запрєтка – перша екостежка в Ківерцях

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 328
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,59
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 40,92

Локація
м. Ківерці

Дати реалізації
Квітень 2021 – травень 2021

Бюджет
47 900 грн

Про що цей проєкт?
У Ківерцях та навколишній території мало місць для активного дозвілля. Не всі місцеві мешканці усвідомлюють цінність заповідного урочища «Ківерцівське» з віковічними деревами та рослинами Червоної книги, у молоді мало місця для активного дозвілля.

Ми пропонуємо облаштувати в Ківерцях екостежку, аби покращити рекреаційну привабливість Ківерцівщини, активізувати громаду та покращити екологічну  освіту.

Що плануємо робити?
1) Влаштувати толоку, аби спільно з місцевими мещканцями прибрати територію екостежки
2) Облаштувати саму екостежку
3) Створити та встановити інформаційні таблиці на стежці та провести маркування
4) Урочисто відкрити екостежку та провести екскурсії для охочих
5) Інформувати громаду про наявність такої стежки та виготовити екоторби та буклети

Чого плануємо досягти?
На рівні громади проєкт має інноваційний ефект, адже в Ківерцях досі немає екостежки. Успішна реалізація проєкту може стати взірцем того, як завдяки згуртованості можна перетворити закинуте місце в місце рекреаційної привабливості.

На глобальному рівні реалізація проєкту зберігатиме біорізноманіття урочища, а співпраця громади сприятиме сталому розвитку та комунікації.

Що буде далі?
Завдяки реалізації проєкту будуть налагоджені контакти адміністрації парку з місцевим жителями. Популяризація екологічної освіти буде більш якісною. Працівники парку краще враховуватимуть потреби місцевого населення. Крім того, створена екостежка буде популяризуватися серед усієї громади Ківерцівщини. Створена екостежка сприятиме розвитку місцевого туризму та популяризуватиме здоровий спосіб життя.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 328 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,59 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 40,92

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту