Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Еко-фабрика: ощадливе споживання в дії

Еко-фабрика: ощадливе споживання в дії

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 695

Локація
м. Луцьк

Дати реалізації
Лютий 2021 – червень 2021

Бюджет
42 875 грн

Про що цей проєкт?
В нашій громаді, як і в інших, існують проблеми поводженням з відходами. Щороку продукуються тонни сміття, яке можна багаторазово використовувати як цінний ресурс. У Волинській області лише у 2019 році утворилося близько 668143,2 тон відходів. Екологічне виховання слід починати не в космічних масштабах, а прямо тут: біля свого будинку, на своїй вулиці, в своєму універі. Окрім того, люди мало обізнані з можливостями відповідального споживання та апсайклінгу.

Ми пропонуємо створити Еко-фабрику на базі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва задля підвищення екологічної культури, свідомого поводження із відходами, заощадження ресурсів Землі, а також розвитку соціальної відповідальності.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо придбати швейну машинку, облаштувати Еко-фабрику на базі бібліотеки та проводити воркшопи:
1) «Філософія Zero waste і slow living»
2) «Іноземний досвід поводження зі сміттям»
3) «Як надати улюбленій речі друге життя»
4) «Пластикові пакети VS еко-торбинки»
5) «Як розпочати сортувати відходи»
6) «Цікаві та корисні речі зі сміття»

Крім того, будемо проводити еко-майстерки з виготовлення екологічних сумок, розпису багаторазових торбинок, кухонних аксесуарів та іграшок для домашніх улюбленців.

Чого плануємо досягти?
Завдяки реалізації проекту учасники дізнаються про можливості відповідального споживання, навчаться творчо перетворювати відходи в предмети мистецтва, побутові вироби, аксесуари, одяг. 

До проєкту ми залучимо  студентську молодь та підопічних Територіального центру соціального обслуговування, що дасть можливість налагодити процес спілкування та нові інструменти і досвід соціальної взаємодії.

Проєкт глобально матиме позитивний вплив на громаду загалом, поглибить розвиток соціальної взаємодії, зменшить кількість відходів в громаді та надмірне споживання, покращить якість дозвілля громадян.

Що буде далі?
Після закінчення проєкту ми продовжимо роботу екологічних майстер-класів, майстер-класів з апсайклінгу, онлайн-зустрічей з експертами та роботу соціальної майстерні. Ми продовжимо пошук і залучення партнерів та спонсорів, частину витрат за матеріали візьмуть на себе бібліотека та Територіальний центр соціального обслуговування. Щосереди для відвідувачів бібліотеки безкоштовно працюватиме еко-майстерня з вільним доступом до швейної машинки.  

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 695

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту