Сенсорна кімната «SENSORIK»

Сенсорна кімната «SENSORIK»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 216
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,68
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 34,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,35

Локація
смт Дубище

Дати реалізації
Лютий – червень 2021

Бюджет
44 512 грн

Про що цей проєкт?
Навчання та корекційна допомога  дітям  із особливими освітніми потребами є досить складним процесом. Більшість закладів освіти не має у своєму арсеналі ані потрібних засобів для корекції, ані педагогів, які мають досвід роботи з дітьми з особливими потребами.

Тому ми пропонуємо створити сенсорну кімнату  в інклюзивно-ресурсному центрі м.Рожище, яка дозволить працювати над  розвитком  органів  сприйняття у дітей з порушеннями в розвитку, а саме нюхових, тактильних, слухових, зорових, смакових та вестибулярних відчуттів.

Що плануємо робити?
Ми хочемо обладнати кімнату SENSORIK сучасними сенсорними засобами – бульбашковими колонами, фіброоптикою (світловий дощ), інтерактивним обладнанням (проекції на підлогу).

А також проведемо майстер-класи для батьків дітей, що відвідують центр, та навчимо їх створювати прості та потрібні сенсорні та розвиваючі іграшки для своїх дітей. Також метою даного майстер класу є згуртованість та підтримка сімей що виховують дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами.

Крім того, ми презентуємо сенсорну кімнату фахівцям інклюзивно-ресурсного центру, дітям з інвалідністю та їхнім батькам, педагогічним працівникам та працівникам ІРЦ від інших територіальних громад та навчимо користуватись нею.

Чого плануємо досягти?
Під час реалізації проєкту його учасники отримають нові знання і навички з сенсорного розвитку дітей, які вони можуть використати для постійного розвитку своїх дітей в домашніх умовах. Корекційні педагоги та фахівці інклюзивних центрів зможуть перейняти досвід створення сенсорної кімнати, та використання сучасного обладнання для розвитку дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами.

Що буде далі?
В створеній  сенсорній  кімнаті, будуть надаватись корекційні заняття новим  дітям. Досвід, який учасники  проєкту отримають в ході майстер-класу, вони зможуть  використовувати і удосконалювати впродовж всього свого життя. Батьки, які  виховують дітей з інвалідністю, та стали учасниками проєкту, будуть продовжувати співпрацю з фахівцями ІРЦ та і більш ефективно вирішувати проблеми, які стосуються навчання їх дітей.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 216 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,68 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 34,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,35

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту