Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
PROJECTOR

PROJECTOR

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 67

Локація
м. Нововолинськ

Дати реалізації
Лютий 2021 – червень 2021

Бюджет
75 989 грн

Про що цей проєкт?
Ми опитали 35 студентів, які виїхали навчатися з нашого міста, – лише 5 з 32 виявили бажання після навчання повернутися назад. Основними їхніми аргументами були відсутність можливості розвиватися та відсутність якісної роботи та дозвілля.

Ми хочемо створити освітню платформу PROJECTOR на базі Молодіжного центру «Нові крила», де молодь буде вчитися створювати якісний україномовний контент та розвиватися у медіасфері.

Що плануємо робити?
Ми створимо медіастудію з вільним доступом молоді до ресурсів та менторів. Тут молоді люди зможуть розвивати  власні компетенції у напрямку медіа та створювати україномовний контент.

Молоді люди матимуть можливість пройти навчання на теми «Розвиток власного бренду» та «Майстерність мобільної зйомки». Після закінчення навчання вони матимуть можливість створювати власні медіапроєкти і матимуть ресурсне забезпечення та підтримку менторів у створенні контенту. Студія матиме можливість транспортуватися та знімати на різних локацій та стане доступною для молодих людей, які не можуть знімати в студії.

Чого плануємо досягти?
Окрім професійного обладнання, яким молодь зможе користуватися, ми також створимо екосистему медійників міста. Завдяки такій співпраці, ідеї будуть реалізовуватись набагато швидше, легше та будуть більш успішними.

На локальному рівні буде створено освітню платформу для молодих людей, які хочуть реалізувати себе у створенні медіаконтенту в різних ролях. На глобальному – це можливість молодим людям генерувати та творити україномовний контент для широкої аудиторії.

Що буде далі?
Далі ми плануємо на базі студії проводити різноманітні тренінги з запрошенням локальних експертів, створювати нові проекти та підтримувати проєкти молоді. Все обладнання буде безкоштовно надаватись молодим людям для створення освітнього україномовного контенту. Також ми зможемо надавати в оренду обладнання для комерційних проєктів, таким чином заробляючи кошти на закупівлю нової техніки, ремонт наявної чи проведення нових навчань безкоштовних для учасників. Крім того, очікуємо на підтримку міської ради в отриманні додаткового приміщення для медіастудії.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 67

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту