Мистецький планетарій «Art Planet»

Мистецький планетарій «Art Planet»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1760
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 36,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 66,67

Локація
с. Сирники

Дати реалізації
Лютий – травень 2021

Бюджет
94 939,50 грн

Про що цей проєкт?
На території клубу села Сирники систематично проводяться різноманітні культурні заходи. Однак, у нас є проблема! Ці заходи проходять із великими труднощами, адже кожного разу ми шукаємо способи хоч якось зімітувати наявність сцени, якої в нас немає. Через це артистам складно виступати, а мешканцям села дивитися виступи та брати участь у заходах.

Саме тому ми хочемо створити сценічну платформу, яка би слугувала креативним майданчиком села та допомагала усім охочим розвивати свою творчість.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо створити сценічний простір під відкритим небом у вигляді сферичної 3D-планети, де ми зможемо проводити культурні заходи, майстер-класи, фестивалі та соціальні зустрічі.

Серед запланованих нами заходів такі:
1) Туристичні екскурсії маршрутами цікавих місць нашої громади, включаючи вже існуючі проекти та арт-об’єкти
2) Профілактичні та виховні бесіди із поліцейським офіцером громади для молоді
3) Художні майстер-класи, гуртки, концерти, тематичні святкування та інші культурні івенти
4) Співпраця з церквою задля духовного росту дітей та молоді (табори для дітей, святкування релігійних свят)
5) Безкоштовні освітні заходи, тренінги, уроки, лекції, тощо. Зокрема англомовні безкоштовні тренінги та заходи для дітей з обмеженими можливостями (сцена буде сконструйована з урахуванням інклюзивних потреб). 

Оскільки сценічна платформа буде знаходитись під відкритим небом, взимку плануємо проводити там різдвяно-новорічні святкування. Співати колядки та пригощати гостей сирниками та гарячим киселем.

Чого плануємо досягти?
Ситуація зміниться докорінно. Поступово зростатиме кількість різноманітних заходів, адже нарешті з’явиться повноцінна незалежна платформа, яка стане точкою дотику творчих світів особистостей та сприятиме туристичній привабливості місцевості. Вона стане унікальною атракцією, фотозоною та мистецькою  візитівкою нашої громади. Даний проєкт зможе покращити поведінкову модель дітей та молоді, дозволить їм більш якісно проводити час, знайти однодумців, а також сприятиме формуванню високих духовних цінностей.

Що буде далі?
Протягом літа плануємо проводити на цій сцені святкування Дня села, мистецькі тренінги для дітей, хореографічні майстер-класи, англомовний тренінг, зустріч з представником полії та настоятелем храму, еко-фест для молоді, театральний майстер-клас,  також масштабний Фестиваль сирників. Таким чином проєкт матиме довготривалий культурно-просвітницький, духовний та освітній вплив на розвиток населення.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1760 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 36,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 66,67

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту