Громадський простір під відкритим небом

Громадський простір під відкритим небом

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 703
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 11,98
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 26,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,65

Локація
смт Торчин

Дати реалізації
Березень – червень 2021

Бюджет
109 710 грн

Про що цей проєкт?
В селищі Торчин безліч молодих людини, там нам не раз доводилось спостерігати, як вони у свій вільний час сидять у гаджетах біля магазинів, розпивають спиртні напої або тиняються по закинутих будівлях. Усе через те, що вони не мають зручного, де могли би зустрічатися, обговорювати свої ідеї, розкривати свій творчий та інтелектуальний потенціал. У селищі, де проживає 4577 людей, молодь не має комфортного простору під відкритим небом.

Ми пропонуємо створити громадський простір під відкритим небом, де будуть комфортні умови для якісного дозвілля молоді.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо:
1. Сформувати робочу групу зі спеціалістів та придбати все необхідне для облаштування громадського простору
2. Побудувати його силами громади та провести офіційне відкриття
3. Провести тут майстер-клас з виготовлення браслетів дружби
4. Провести англомовні посиденьки на тему «Про що думає молодь»

Чого плануємо досягти?
Завдяки цьому проєкту молодь Торчина отримає перший в селищі громадський простір для культурного розвитку, неформального навчання та відпочинку. Також завдяки проєкту ми підвищимо співпрацю між різними інституціями у громаді, покажемо приклад створення громадських просторів громаді.

Що буде далі?
Після завершення проекту громадський простір під відкритим небом буде активно використовуватись для комунікації та соціалізації молоді, проведення різних культурних заходів та буде доступним для всіх жителів громади. Територія, де буде облаштовано громадський простір, належить Торчинській селищній раді, тому буде обслуговуватися нею. А члени Молодіжної ради, підприємці, які знаходяться поруч, час від часу влаштовуватимуть прибирання території, косіння трави тощо.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 703 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 11,98 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 26,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,65

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту