Соціальний велохаб

Соціальний велохаб

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 261
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,45
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 27,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 32,12

Локація
м. Рожище

Дати реалізації
Лютий – червень 2021

Бюджет
46 014 грн

Про що цей проєкт?
Місто Рожище завжди вважалося велосипедним містечком, адже у місті відсутній громадський транспорт. Кожен другий мешканець громади пересувається  велосипедним транспортом. Через інтенсивне використання велосипеди часто приходять у несправний стан, потребують постійної діагностики та ремонту.  Нерідко велосипедисти попадають у дорожньо транспортні пригоди з різних причин.

Ми пропонуємо створити простір «Соціальний велохаб» (веломайстерню), щоб об'єднати користувачів велотранспорту різних вікових груп і соціального стану, в тому числі осіб з інвалідністю нашої громади. У велохабі вони зможуть вивчити будову велосипеда, навчитись його обслуговувати, вивчити правила дорожнього руху, культуру поведінки на дорозі, а також зможуть організувати активне дозвілля.

Що плануємо робити?
В межах цього проєкту ми плануємо:
1) Презентувати проєкт громаді та промотувати його
2) Облаштувати простір «Соціального велохабу»
3) Провести освітні заходи з вивчення правил дорожнього руху серед школярів-велосипедистів
4) Провести вело-квест до Дня пам'яті та примирення
5) Надавати консультації з обслуговування та ремонту велозасобів 
6) Провести велопробіг по м. Рожище
7) Прокласти та маркувати веломаршрут територією Рожищенської громади

Чого плануємо досягти?
Створення веломайстерні при «Соціальному велохабі» дасть можливість відвідувачам безкоштовно проводити огляд, профілактику, ремонт велосипедів та транспортних засобів, в тому числі для пересування осіб з обмеженими можливостями, а ще дасть змогу конструювати прототипи ексклюзивних велозасобів. Діти зможуть вивчити правила дорожнього руху та навчитись культурі пересування на велосипеді.

Крім того, «Соціальний велохаб» буде лобіювати інтереси велосипедистів у громаді – створення велосипедних доріжок і парковок, створення скейт-парку, створення траси для велокросу, прокладання велосипедних екомаршрутів, проведення велоквестів та велозаїздів.

Що буде далі?
Після завершення проєкту «Соціальний велохаб» продовжить надавати безоплатні послуги з ремонту велотранспорту на волонтерських засадах за підтримки органів місцевої влади, спонсорів, благодійників соціально незахищеним верствам населення. Також плануємо створити громадську організацію.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 261 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,45 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 27,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 32,12

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту