Онлайн-курс для жінок «Захисти себе»

Онлайн-курс для жінок «Захисти себе»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 213
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,63
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,96

Локація
м. Луцьк

Дати реалізації
Лютий – квітень 2021

Бюджет
44 080 грн

Про що цей проєкт?
За результатами дослідження проведеного в 2018 році ОБСЄ 67% жінок в Україні віком від 15 років зазнали психологічного, фізичного або сексуального насильства. Також жінки нерідко стикаються з проблемами зі здоров’ям: коронавірус, ВІЛ/СНІД, проблема йододефіциту, онкологічні захворювання – все це піддає життя жінок ризикам. Безліч небезпек очікує на жінок й у мережі інтернет – шахрайство, кібербулінг, фейкова інформація.

Ми пропонуємо організувати 3-х місячний онлайн-курс для жінок Волинської області, де вони зможуть підвищити свій рівень знань щодо способів медичного, психологічного, інформаційного, юридичного самозахисту та дізнаються, як захиститись від домашнього насилля.

Що плануємо робити?
1. Провести інформаційну кампанію, що приверне увагу жінок
2. Провести серію з восьми тематичних занять із експертами
3. Провести неформальне спілкування, де учасниці курсу зможуть ближче познайомитись
4. Організувати конкурс анонімних історій жінок, що знайшли шлях вирішення певної проблеми
5. Створити соціальний ролик, що міститиме ключові поради фахівців та зможе охопити ще більшу кількість жінок

Чого плануємо досягти?
Під час проєкту учасниці дізнаються про способи психологічного самозахисту, навчаться розрізняти фейкову інформацію, дізнаються про збереження здоров’я, отримають відповіді на питання, які стосуються порушень прав людини від юриста.

Проєкт також сформує мережу взаємопідтримки жінок та поширить знання про проблеми на ширше коло суспільства.

Що буде далі?
Анонімні історії жінок, дівчат, які зазнали насилля та знайшли шляхи вирішення будуть опубліковані. Соціальний ролик створений із порадами експертів онлайн-курсу активно поширюватиметься в інтернеті для подальшої інформаційної кампанії. Також плануємо надалі проводити просвітницькі заходи спільно з поліцією.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 213 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,63 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,96

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту