«Екологія через мистецтво»

«Екологія через мистецтво»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 690
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 11,74
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 29,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 40,74

Локація
смт Маневичі

Дати реалізації
Лютий – травень 2021

Бюджет
46 507,20 грн

Про що цей проєкт?
В нашій громаді, як і в багатьох інших, існує проблема поводження з твердими побутовими відходами та їхньою переробкою. Основна проблема – нестача інформації про те, як правильно проводити сортування і що з відсортованим сміттям відбувається далі. 

Ми пропонуємо провести семінари про те, як сортувати тверді побутові відходи, для членів громади, а також створити кілька міні-муралів на тему свідомого ставлення до переробки сміття.

Що плануємо робити?
1. Розробити малюнки для міні-муралів та обрати найкращі з них шляхом голосування
2. Провести п’ять семінарів про позитивний досвід сортування сміття школярами школи №1
3. Провести акцію «Чисте дозвілля» і прибрати на трьох локаціях в селі
4. Нанести три міні-мурали на обрані сільські локації

Чого плануємо досягти?
Учні та вчителі отримають інформацію про те, як правильно сортувати сміття, громадські місця отримають креативне та естетичне оформлення, а члени громади розберуться, як правильно поводитись із твердими побутовими відходами. 

На глобальному рівні довкілля стане чистіше, буде менше шкідливих викидів у атмосферу та стабільніший клімат.

Що буде далі?
Три міні-мурали на центральних вулицях селища будуть наочним прикладом, що закликатиме до екосвідомості жителів. Напрацьований алгоритм проєкту і запровадження сортування сміття вже приніс гарні результати і коло учнів, що долучаються до сортування збільшується.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 690 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 11,74 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 29,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 40,74

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту