Молодіжний простір «МолоДіжка»

Молодіжний простір «МолоДіжка»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 336
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,73
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 32,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,73

Локація
смт Торчин

Дати реалізації
Лютий – червень 2021

Бюджет
65 300 грн

Про що цей проєкт?
Згідно проведеного опитування, основна проблема, яка турбує молодь громади – це відсутність місця для дозвілля, єдиного безоплатного простору, де молодь та студентство можуть збиратись аби безпечно, цікаво та корисно проводити  вільний час разом.

Ми пропонуємо створити молодіжний простір «МолоДіжка» для молоді Торчинської ОТГ віком 14-30 років, аби забезпечити комфортні умови для активної комунікації, постійного якісного проведення дозвілля, отримання неформальної освіти, творчого та всебічного розвитку.

Що плануємо робити?
1. Провести толоку, аби спільно з волонтерами прибрати приміщення від сміття
2. Організувати зустріч із владою у неформальному середовищі, щоб налаштувати канали комунікації між молоддю та владою
3. Провести засідання клубу English speaking club задля покращення рівня англійської мови серед молоді
4. Провести майстер-класи у новому просторі, задля збільшення кількості еко-свідомих громадян
5. Облаштувати приміщення, аби воно було комфортним
6. Провести фокус-групу та опитування про те, як має виглядати та організовуватись Молодіжний простір
7. Провести круглий стіл, щоб скласти подальший план розвитку «МолоДіжки»

Чого плануємо досягти?
Створення молодіжного простору «МолоДіжка» дасть можливість створити єдиний молодіжний осередок в громаді, на базі якого будуть проводитися різноманітні заходи для молоді. Це залучить молодь до активного життя  у громаді та закладе важливі життєві пріоритети для молодого покоління розвиватися творчо, отримувати неформальну освіту, якісно проводити своє дозвілля.

Також проєкт сприятиме обміну досвідом та налагодженню співпраці між різними інституціями у громаді, вже діючими молодіжними просторами та центрами щодо реалізації молодіжної політики, участі у розвитку міжрегіональної взаємодії молоді в Україні.

Що буде далі?
Реалізація даного проєкту – початковий етап для подальшого створення та діяльності Молодіжного простору «МолоДіжка». Надалі ми будемо шукати спонсорів та зацікавлених осіб, волонтерів для проведення внутрішнього косметичного ремонту приміщення. Братимемо участь в грантах для забезпечення «МолоДіжки» відповідними меблями та устаткуванням. Будемо налаштовувати зв’язки з місцевими підприємцями.

На базі «МолоДіжки» Торчинська селищна бібліотека буде проводити заходи з правової освіті молоді в межах клубу правових знань «Феміда». На постійній основі будуть проводитися Молодіжні посиденьки, засідання клубу English speaking club та інтелектуально-розважальні ігри, квести, майстер-класи.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 336 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,73 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 32,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,73

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту