Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Вулична зона МЦВ

Вулична зона МЦВ

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 549

Локація
м. Луцьк

Дати реалізації
Лютий – червень 2021

Бюджет
42 000 грн

Про що цей проєкт?
Молодіжний центр Волині вже має вуличну зону, що була створена та облаштована власними силами працівників та волонтерів МЦВ. Особливо влітку її активно використовують для проведення зборів та клубів дозвілля. Отже, у молоді є запит на комфортно облаштовану вуличну зону для втілення їхніх ідей. Проте недоліком у наявній вуличній зоні є те, що вона не має накриття, яке захищає від сонця чи дощу, через це збиратись тут у несприятливу погоду неможливо. 

Ми пропонуємо створити та облаштувати комфортну вуличну зону при Молодіжному центрі, що не залежала би від погодних умов, та популяризувати її через заплановані заходи. Така зона стане платформою якісного дозвілля та неформального навчання молоді, особливо у період карантину.

Що плануємо робити?
1) Облаштувати вуличну зону: встановити накриття типу «маркіза», покрити поверхню бруківкою, встановити водовідливи, встановити освітлення та вуличний бак, а також закупити стільці
2) З нагоди відкриття вуличної зони провести квартирник молодих музикантів
3) Влаштувати свап-вечірку – обмін використаних речей для популяризації свідомого споживання
4) Організувати поетичний вечір
5) Провести майстер-класи до Великодня з писанкарства та святкового декору
6) Провести воркшоп із акторської майстерності
7) Проводити зустрічі учасників клубів та активно використовувати зону для потреб громадських організацій та молоді

Чого плануємо досягти?
У місті з’явиться вулична зона, яка стане безпечним місцем в карантинних умовах для нетворкінгу, заходів від громадських організацій та Молодіжного центру Волині, спрямованих на розвиток та об‘єднання молоді, щотижневих клубів, які проводяться у Молодіжному центрі Волині, а також зборів ініціативних груп.

Крім того, проєкт буде сприяти популяризації громадської діяльності у громаді, позитивно вплине на розвиток мистецько-культурного середовища, сприятиме розвитку культури свідомого споживання та популяризує активний саморозвиток серед цільової аудиторії

Що буде далі?
Після завершення проекту вулична зона буде активно використовуватись для неформальних освітніх програм Молодіжного центру Волині та буде доступною для інших громадських організацій міста. Команда молодіжного центру дбатиме про зону, за потреби ремонтуватиме та розвиватиме її у наступні роки. Фінансування на утримання локації та проведення заходів надходить від доброчинців молодіжного центру, які щомісяця роблять благодійні внески на підтримку та розвиток молоді Луцька.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 549

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту