Освітня програма «Місія Лідер»

Освітня програма «Місія Лідер»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 216
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,68
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,68

Локація
м. Луцьк

Дати реалізації
Весна 2021

Бюджет
60 080 грн

Про що цей проєкт?
Наш проєкт вирішує ряд проблем, з якими стикається місцева молодь. Вони не знають про власні можливості розвитку, мало обізнані про волонтерство та громадську діяльність, мають низький рівень розвитку м’яких навичок та низький рівень соціалізації молодої людини в сучасному суспільстві.

Ми прагнемо розвинути м’які навички у підлітків 14-18 років для того, аби сформувати середовище молодіжних лідерів, соціальних проектів та молодіжних організацій.

Що плануємо робити?
1) Провести базові навчання програми «Місія Л» на тему м’яких навичок, лідерства, роботи в команді
2) Організувати візити до представників бізнесу, які розкажуть власні історії успіху і поділяться досвідом з учасниками програми
3) Провести спеціалізований тренінг з проєктного менеджменту «Місія П» (проєктний менеджмент) для відібраних учасників з попередніх навчань
4) Провести пітчинг проєктів та обрати переможців, що отримають фінансування
5) Реалізувати ініціативи проєктних команд протягом місяця
6) Провести молодіжний лідерський форум організований випускниками програми

Чого плануємо досягти?
Молоді люди відкриють для себе волонтерство та громадську діяльність, здоровий спосіб життя та екологічну свідомість. Вони розвинуть навички лідерства, комунікації, командної роботи, проєктного менеджменту, реалізують соціальні проєкти на благо міста та отримають можливість приєднатись до громадських організацій.

Що буде далі?
Наша команда продовжить реалізовувати проєкт, залучаючи до фінансування представників бізнесу та органи місцевого самоврядування. Молоді люди продовжать відвідувати Молодіжний центр і частина з них долучиться до громадських організацій та зможуть продовжувати реалізовувати корисні ініціативи для міста. Частина молоді зможе долучитися до команди амбасадорів Молодіжного центру, розвивати тренерські навички і допомагати в реалізації наступних програм і проєктів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 216 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,68 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 38,68

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту