Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Громадський простір в Ківерцях

Громадський простір в Ківерцях

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 315

Локація
м. Ківерці

Дати реалізації
Лютий – червень 2021

Бюджет
95 000 грн

Про що цей проєкт?
У Ківерцівській громаді є велика кількість активної молоді, лідерів думок та громадських організацій, які формують середовище активних громадян, але відсутність майданчика для співпраці, обміну досвідом, проведення спільних заходів заважає повноцінно згуртуватися. Ми пропонуємо створити таке середовище.

Що плануємо робити?
1. Відкрити перший громадський простір у Ківерцівській громаді
2. Провести десять заходів для активної молоді: музичні вечори, фотовиставки, кватирники, кіновечори, вечори настільних ігор
3. Провести навчання за програмою «Активні громадяни» для активної молоді та членів громадських організацій
4. Провести навчання з домедичної допомоги для жителів громади
5. Провести заходи з підвищення рівня екологічної свідомості в громаді
6. Проведення заходи з навчання волонтерській роботі з соціально незахищеними жителями громади, людьми, які опинилися в скрутному становищі, людьми, які потерпають від домашнього насильства
7. Проведення збори та форум громадських організацій

Чого плануємо досягти?
Завдяки проєкту в Ківерцівській громаді з’явиться перший громадський простір, буде проведено безліч заходів різних напрямків, налагодиться тісна співпрацям між громадськими організаціями, а також підвищиться довіра до громадських організацій у місцевої влади.

На глобальному рівні це дасть поштовх для створення інших громадських просторів в громаді, зросте суспільна свідомість, молодь виявить більшу активність як у розбудові міста, так і в розбудові країни. Подальше створення нових громадських просторів створить культурний осередок громади, яка приваблюватиме не лише мешканців, але і туристів. 

Що буде далі?
Після завершення проєкту простір буде використовуватися громадськими організаціями, молодіжною радою, Ківерцівською міською радою, жителями громади для проведення різноманітних майстер-класів, тренінгів, літературних та музичних вечорів, кінопереглядів, гральних клубів, зустрічей з молоддю, засідань молодіжної ради чи організацій і т.д. Простір слугуватиме майданчиком для пошуку нових партнерів, створення спільних проєктів, покращення співпраці між Ківерцівською міською радою та громадою.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 315

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту