Вуличний простір Луцького молодіжного центру

Вуличний простір Луцького молодіжного центру

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 616
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 10,50
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 26,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,17

Локація
м. Луцьк

Дати реалізації
Березень – серпень 2021

Бюджет
49 700 грн

Про що цей проєкт?
Мета нашого проєкту – створити якісні та комфортні умов для практичної реалізації стратегії розвитку молоді міста. Ми вже маємо вуличний простір, що активно використовується молодими людьми, проте існує потреба вдосконалити його інфраструктуру.

Ми хочемо облаштувати територію, щоб створити й підтримувати належні умови для проведення навчальних, культурних, пізнавальних й розважальних заходів для молоді Луцька.

Що плануємо робити?
1. Спроєктувати вуличні меблі, міні-сцену та поміст для проведення заходів, виготовити їх та встановити
2. Залучити волонтерів та партнерські організації до роботи над вуличним простором
3. Провести інформаційну кампанію, аби розповісти громаді про наш проєкт
4. Провести «StartUp Branches» – серію лекцій про Цілі сталого розвитку ООН в межах проєкту #BraveNewGoals, а також кіноперегляди під відкритим небом на тематику стартапів та ЦСР.

Чого плануємо досягти?
Цей проєкт дозволить удосконалити наявну інфраструктуру та розвивати потенціал молоді громади Луцька, він залучить молодь до проведення навчальних та культурних заходів та популяризує Луцький міський молодіжний центр як майданчик для кроссекторальної співпраці та реалізації потенціалу молоді.

Що буде далі?
Надалі ми плануємо продовжити роботу над існуючими проєктами у партнерстві з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 616 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 10,50 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 26,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,17

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту