Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Арт-об'єкт «Від витоків до сучасності»

Арт-об'єкт «Від витоків до сучасності»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 547

Локація
с. Будятичі

Дати реалізації
Лютий – червень 2021

Бюджет
75 494 грн

Про що цей проєкт?
На території Нововолинського центру професійно-технічної освіти в селі Будятичі є знакове, історико-культурне місце – пам'ятний знак на честь князя Володимира. Біля нього щороку проходять заходи наукової спільноти та місцевої громади. Проте, через непривабливий вигляд глухої стіни господарської будівлі закладу освіти, на тлі якої розташований пам'ятний знак, місце втрачає популярність серед громади.

В той самий час творча молодь, учні Будятичівської школи, прагнуть реалізовувати власний творчий потенціал. Наш проєкт покликаний реалізувати потенціал молоді та об’єднати зусилля задля створення корисного продукту.

В межах проєкту ми плануємо спільно з молоддю створити арт-об’єкт – мурал на стіні господарської будівлі позаду пам’ятного знаку. Таким чином молоді люди отримають визнання, досвід та навички командної роботи, а розпис стіни пожвавить локацію, надасть їй нового концептуального вигляду.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо:
1) Провести інформаційні заходи, аби залучити широке коло зацікавлених осіб
2) Провести ремонтні та опоряджувальні роботи на локації
3) Організувати конкурс ескізів муралу та обрати найкращий варіант
4) Створити сам мурал та реалізувати творчий потенціал учасників.
5) Транслювати етапи виконання проекту на ютуб-каналі, аби популяризувати захід
6) Організувати харчування учасників виконання муралу на благодійній основі
7) Навчати учнів основам монументального живопису
8) Провести виставку конкурсних ескізів.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні учасники проєкту зможуть реалізувати свій творчий потенціал, отримати визнання та підвищити свою самооцінку, а Нововолинський центр професійно-технічної освіти зможе підвищити престиж свого закладу та професійної освіти загалом. Громада отримає знаковий естетичний об'єкт та буде мотиована до зібрань і проведення активностей.

На глобальному рівні буде підвищений естетичний рівень проведення регіональних наукових і урочистих заходів, що популяризує їх діяльність у громаді, сприятиме діалогу культур і релігій. Також підвищиться позитивний імідж громади та пожвавиться наукова діяльність.

Що буде далі?
Облаштування локації за рахунок муралу та ділянки перед ним стане передумовою створення культурно-рекреаційного простору зі всіма умовами для заходів різного призначення. В цьому місці проводитимуться молодіжні та громадські заходи, що привертатиме увагу до проблем громади як органів влади, так й широкої спільноти.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 547

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту