Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Спортивний майданчик для всіх: від великих до малих

Спортивний майданчик для всіх: від великих до малих

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 561

Локація
с. Біличі

Дати реалізації
Квітень – червень 2021

Бюджет
50 700 грн

Про що цей проєкт?
В нашому невеликому селі проживає багато дітей та молоді. Не раз доводиться спостерігати, як вони у свій вільний час сидять у гаджетах на зупинці або тиняються по закинутих будівлях. Через те, що вони не мають умов для зайнятості та розвитку, виникає проблема шкідливих звичок (куріння, алкоголізм).

Для того, щоб діти розвивалися в правильному напрямку, були психічно і фізично здорові, дорослі мають для них створити відповідні умови. Ми би хотіли створити умови для спортивного дозвілля – облаштувати спортивний майданчик для активних видів спорту – футболу та волейболу.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо:
1) Створити робочу групу та провести зібрання з залученням спеціалістів
2) Провести закупівлі необхідного обладнання, товарів та матеріалів
3) Облаштувати волейбольний та футбольний майданчики
4) Офіційно відкрити майданчики та провести змагання з футболу та волейболу
5) Провести опитування населення, аби визначити рівень їхнього задоволення проєктом

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт дозволить облаштувати майданчики для волейболу та футболу і завдяки цьому діти матимуть умови для розвитку. Наявність ігрового майданчика відволіче дітей від гаджетів та шкідливих звичок. Діти матимуть цікаве заняття у свій вільний час. Покращиться благоустрій села.

На глобальному рівні цей проєкт допоможе зберегти й зміцнити здоров’я дітей та молоді села, а відповідно і наступних поколінь,позитивно зміниться їхній світогляд, підвищиться рівень соціалізації. Крім того, інші села побачать гарний приклад та зможуть втілити схожі проєкти у себе.

Що буде далі?
Надалі плануємо покращувати здоров’я населення, залучати громаду до спортивних заходів та ігор, зберігати та удосконалювати матеріально-спортивну базу. Надалі проєкт буде розвиватись без грантової підтримки, все обладнання буде передане на баланс громади. В перспективі плануємо залучати громади сусідніх сіл на спортивних івентах.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 561

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту