Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Фонтан-тюльпан»

«Фонтан-тюльпан»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 369

Локація
с. Петропавлівка

Дати реалізації
Листопад 2021 – травень 2022 року 

Загальний бюджет проєкту
43 300 грн

Про що цей проєкт?
Шкільний ґанок – це особливе місце на подвір'ї школи. Він виконує не тiльки практичну, а й естетичну, релаксуючу функцію. Саме він, прикрашений кульками, квітами, зеленими насадженнями, зустрічає у святкові дні шкільну родину та всіх, хто проходить повз шкільне подвір'я. А потім залишається в нашій пам'яті та на випускних фотографiях на довгі роки. Більше 3000 випускників випустилися зі школи. Гортаючи фото, хочеться бачити не лише ycмixнeнi обличчя однокласникiв, а й чудове обличчя школи – сучасний ґанок. Та зараз ґанок нашої школи старий і спорожнілий.

Наша мета – створити привабливе, комфортне, особливе місце для дозвілля, відпочинку, спілкування, розваг, перезавантаження як вчителів, так і учнів від навчальної діяльності шляхом встановлення фонтану, лавок, насаджень тюльпанів та хвойних кущів на території Петропавлівського ліцею №1.

Що плануємо робити?
– Формування робочої групи проєкту та розподіл обов'язків;
– Поширення інформації про проєкт;
– Залучення фінансових ресурсів шляхом співфінансування;
– Замовлення фонтану, лавок, освітлення, тюльпанів, хвойних кущів;
– Придбання фонтану, лавок, освітлення;
– Придбання тюльпанів та хвойних кущів;
– Доставка, встановлення фонтану, лавок, освітлення;
– Посадка тюльпанів та хвойних кущів;
– Проведення п’яти суботників;
– Відкриття фонтану (за умови поліпшення епідемічної ситуації);
– Звіт.

Чого плануємо досягти?
Завдяки встановленню фонтану, лавок, освітлення та висадці тюльпанів та хвойних кущів, учні та вчителі матимуть привабливий, комфортний, особливий простір для дозвілля, відпочинку, спілкування, розваг, перезавантаження від навчальної діяльності на території ліцею.

Що буде далі?
Після завершення проєкту учні, вчителі та працівники ліцею матимуть візитну картку – облаштоване подвір'я, на якому проходитиме найважливіший час життя – дитинство. І це дитинство буде щасливим, спокійним красивим та чистим. День дружби, День миру, свято Революції Гідності, Новий Рік по-українськи чекають на своє проведення біля фонтану. Це сприятиме появі нових активностей, а також приваблюватиме нових друзів, нових учнів та нових вчителів вчитися та працювати саме в Петропавлівському ліцеї №1. А жителів громади та місцеву владу мобілізуватиме на проведення наступних заходів щодо розвитку інфраструктури громади та розробки нових проєктів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 369

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту