Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Подаруй дитині майбутнє»

«Подаруй дитині майбутнє»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 677

Локація
м. Верхньодніпровськ

Дати реалізації
Вересень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
47 840 грн

Про що цей проєкт?
Актуальність проблеми інклюзивної освіти в місті Верхньодніпровськ пов'язана насамперед із тим, що число дітей, які потребують корекційного навчання, неухильно росте. Діти з особливими освітніми потребами потребують ранньої реабілітації та допомоги в розвитку сенсомоторних функцій. А батькам потрібна психологічна та педагогічна підтримка.

В нашому закладі дошкільної освіти виховується 11 дітей з розладами аутичного спектру, з інтелектуальними порушеннями, для яких конче необхідна ресурсна зона, бо вони не можуть весь час проводити у груповій кімнаті й потребують особливих умов для розвитку. 

Наша мета – облаштувати ресурсну кімнату на базі закладу дошкільної освіти Верхньодніпровської ОТГ для забезпечення розвитку й виховання дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі дітей, з розладами аутичного спектру. Реалізація даного проєкту допоможе сформувати в громаді толерантне відношення до дітей з особливими освітніми потребами.

Що плануємо робити?
– Написання проєктної документації, презентація проєкту, залучення цільової аудиторії;
– Просування проєкту;
– Замовлення й закупівля спеціального реабілітаційного обладнання;
– Косметичний ремонт приміщення;
– Початок проведення корекційно-розвивальної роботи; 
– Проведення серії майстер-класів та двох тренінгів для батьків;
– Написання звіту за результатами проєкту.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт допоможе дітям із особливими освітніми потребами виховуватися разом з іншими дітьми, а також сприятиме створенню інклюзивного простору для фізичної та психологічної реабілітації дітей.

На глобальному рівні реалізація даного проєкту сприятиме запровадженню інноваційних освітніх технологій в контексті форм інклюзивного підходу та моделей надання спеціальних освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами. 

Що буде далі?
Вплив проєкту є сталим через систематичне надання корекційно-розвиткових послуг дітям, надання рівного доступу до якісної освіти дітям вразливих категорій.

Надалі ми плануємо ділитися напрацьованим досвідом з іншими закладами дошкільної освіти, продовжувати проводити майстер-класи для батьків.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 677

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту