Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Фінансова грамотність родини – шлях до успішної України»

«Фінансова грамотність родини – шлях до успішної України»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 3020

Локація
м. Кривий Ріг 

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
39 800 грн

Про що цей проєкт?
Низький рівень фінансової грамотності – проблема, що особливо гостро постала в останні десятиліття. Непосильне боргове навантаження, відсутність заощаджень, нездатність громадян дбати про власний добробут тощо. Громадяни, що не володіють основами фінансової грамотності стають жертвами шахраїв, ухвалюють неефективі інвестиційні рішення, залазять у борги та передають негативний фінансовий досвід підростаючому поколінню.

Надзвичайно важливою є проблема підвищення фінансової грамотності школярів, адже саме в межах шкільної освіти можна максимально охопити фактично усі прошарки населення (включно із батьками учнів). 

Мета нашого проєкту – створити клуб фінансової грамотності для розвитку в учнів та членів їх родин навичок ефективного управління власними коштами та формування фінансової культури.

Що плануємо робити?
Придбання обладнання для облаштування зони;
– Облаштування зони для проведення гри-тренінгу «Життєвий капітал»;
– Придбання гри «Життєвий капітал»;
– Навчання тренерів;
– Проведення серії гри-тренінгу;
– Проведення заходів з підвищення фінансової грамотності, а саме: презентаційна версія гри-тренінгу, круглий стіл «Планування бюджету родини», економічний батл «Заробляй. Заощаджуй. Витрачай», урок-гра «Як заощаджувати та витрачати гроші»;
– Підготовка звіту за результатами проєкту.

Чого плануємо досягти?
Основним результатом проєкту буде створення на базі школи Клубу фінансової грамотності, який буде інструментом для максимальної згуртованості батьків та дітей через отримання практичних знань та навичок з фінансової грамотності. Клуб буде сприяти формуванню в учнів та в їх родинах фінансової культури та чіткого розуміння цінності створення власного сімейного капіталу.

На глобальному рівні Клуб буде сприяти налагодженню розуміння між батьками та дітьми. Реалізація проєкту дозволить отримати безцінний досвід, яким ми зможемо ділитися з громадою.

Що буде далі?
Після завершення проєкту Клуб фінансової грамотності продовжить свою успішну роботу в школі. Долучитися зможуть нові учні, які прийдуть до школи. Також плануються виїздні презентаційні ігри-тренінги в закладах загальної середньої освіти міста для того, щоб якомога більше людей могли отримати фінансові знання та навички.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 3020

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту