Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Теніс для громади»

«Теніс для громади»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 214

Локація
с. Вербки

Дати реалізації
Грудень 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
38 700 грн

Про що цей проєкт?
У Вербківській громаді обмежені можливості з розвитку спортивного життя. Відсутній якісний простір для заняття спортом в громаді. Особливо актуальною ця проблема є для молоді, яка проживає в громаді. Через це вільний час молоді мешканці громади проводять за гаджетами або ж за пляшкою алкогольного напою. Це негативно впливає на соціальну складову в громаді.

Мета нашого проєкту – популяризація здорового способу життя у Вербківській громаді Павлоградського району. Для цього на галявині біля спортивного майданчика будуть встановлені два столи, закуплені ракетки та м’ячі для настільного тенісу.

Що плануємо робити?
– Обговорення місця встановлення тенісних столів;
– Закупівля двох тенісних столів, шести ракеток для настільного тенісу, 120 м’ячів для настільного тенісу;
– Облаштування території та встановлення тенісних столів; 
– Інформування щодо ходу проєкту;
– Відкриття майданчика з тенісними столами.

Чого плануємо досягти?
Цей проєкт дасть змогу підвищити якість дозвілля дітей та дорослого населення, яке проживає у Вербківській громаді.

Якщо проєкт реалізувати, то збільшиться кількість часу, який молодь проводить на чистому повітрі. Збільшиться фізична активність жителів громади та покращиться рівень здоров’я членів громади.

Що буде далі?
Закуплені тенісні столи будуть передані на баланс Вербківської об’єднаної селищної громади. Тенісні столи будуть встановлені на галявині біля спортивного майданчика. Термін експлуатації столів від 10 до 15 років. Це дасть змогу протягом великого періоду часу виховувати здорову молодь в громаді.

Майданчик для гри в настільний теніс стане чудовим місцем для збору жителів будь-якого віку та збільшить рівень згуртованості жителів громади. Після встановлення тенісних столів будуть проведені турніри з настільного тенісу. Це дасть можливість популяризувати гру в теніс та через деякий період визначити, наскільки підвищилась чи зменшилась кількість людей в громаді, які проводять свій час за грою в настільний теніс.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 214

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту