Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
КІТ: КращаІгроТека

КІТ: КращаІгроТека

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 651

Локація
м. Дніпро, с. Старі Кодаки

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 130 грн

Про що цей проєкт?
В нашому місті дуже мало можливостей для безоплатної організації корисного живого дозвілля. Є багато громадських та комерційних організацій, які створюють фантастично обладнані платні ігротеки, де можна зібратися і пограти в настільні ігри, але для більшості молодих людей це фінансово недоступно. Через це молодь проводить час за екранами гаджетів. Молоді люди мало спілкуються між собою, соціальні контакти обмежені, кожен нудьгує сам по собі.

Був запит від молодих людей на місце, де можна було би зібратися і поспілкуватися, навчитися чогось нового. Молодь згуртувалась у бібліотеці та організовує настільні ігротеки, бо бібліотека відкрита для всіх. Але є бажання і запит від молоді проводити заходи не тільки в межах бібліотеки, забезпечити мобільність, щоб отримувати комунікацію під час виїзних настільних ігротек з молоддю села Старі Кодаки.

Мета нашого проєкту – розвиток соціальних зв'язків і комунікативних активностей між молодими людьми міських і сільських громад шляхом створення відкритої мобільної настільної ігротеки на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді.

Що плануємо робити?
– Проведення ігрових зустрічей для молоді міста Дніпра «КращаІгроТека» з метою розвитку дружніх зв'язків між молодими людьми в процесі гри;
– Поширення комунікативних активностей серед молоді міста за допомогою проведення ігор для всіх бажаючих під час 4-х вуличних акцій «Open Play»;
– Розвиток живого спілкування та налагодження дружніх плідних стосунків між молоддю міської та сільської громад – ігрові виїзди в село Старі Кодаки.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні результатом проєкту стане забезпечення рівноправного доступу до інформації та знань для молоді міської і сільської громади. Молоді люди відновлять живе спілкування, знайдуть однодумців та згуртуються у сильні спільноти під час безпечно представлених заходів у приміщенні бібліотеки, на бібліотечному майданчику та біля Старокодацького сільського будинку культури. Також у молоді буде можливість обмінятися враженнями та пропозиціями з представниками місцевої влади, відпрацювати командну роботу під час проведення вуличних акцій.

На глобальному рівні в активі громад сформується і розвинеться молода активна спільнота, об'єднана навколо основних цілей сталого розвитку та мети проєкту, яка навчиться якісно працювати разом. 

Що буде далі?
З власного досвіду ми знаємо, що головне – підтримати ту діяльність, що започаткувала молодь. Тому проєкт буде активно продовжуватися і після закінчення фінансування.

По закінченню терміну дії проєкту всі настільні ігри та мобільні меблі (розкладні столи, стільці, парасольки) перейдуть на баланс Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова і будуть далі використовуватися для проведення ігротек просто неба.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 651

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту