Доступність Палацу культури «Металург» для людей з інвалідністю

Доступність Палацу культури «Металург» для людей з інвалідністю

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 427
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,24
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 57,74

Локація
м. Новомосковськ

Дати реалізації
Листопад 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
25 700 грн

Про що цей проєкт?
Одним із головних пріоритетів нашої держави на шляху до європейських стандартів є всебічне забезпечення основних прав і свобод людини, забезпечення належного рівня життя всіх громадян незалежно від віку, статі, особливих потреб, викликаних станом здоров'я. За інформацією Державної служби статистики, станом на перше січня 2021 року в Україні налічувалось 2 мільйони 703 тисячі людей з інвалідністю. Крім того, серед осіб з інвалідністю – 163,9 тисячі дітей. На території міста Новомосковська та Новомосковського району проживає понад 3,5 тис. людей з інвалідністю.

На жаль, наразі у будівлі Палацу культури «Металург» відсутні умови для відвідування людей з інвалідністю. Будівля збудована за радянськими стандартами і не передбачає доступ для людей вищезазначеної категорії.

Мета нашого проєкту – встановити пандус на вході до Палацу культури, аби люди з інвалідністю усіх вікових категорій, а також батьки з візочками та літні люди мали змогу брати участь у культурному житті міста. 

Що плануємо робити?
– Пошук організації, яка займається виготовленням пандусу;
– Перемовини, узгодження юридичних та фінансових питань;
– Оплата пандусу та його виготовлення;
– Транспортування пандусу та його встановлення у приміщенні Палацу культури «Металург»;
– Надсилання звітності за проєктом.


Чого плануємо досягти?
Реалізація проєкту на локальному рівні дозволить вирішити питання доступності приміщення Палацу культури для людей з інвалідністю, створить сприятливі умови для містян, дозволить людям із інвалідністю на рівних правах долучатись до культурного та соціального життя громади, допоможе розв'язувати питання ізольованості та замкненості людей з інвалідністю шляхом проводження цікавого дозвілля.

На глобальному рівні цей проєкт дозволить змінити ставлення як людей з інвалідністю до своєї проблеми, так і сталвення жителів міста до людей з інвалідністю, їх проблем та потреб. Проєкт стане гарним прикладом співпраці між громадою і владою, популяризуватиме активну громадянську позицію, забезпечуватиме рівні права та сприятиме згуртуванню громади та країни в цілому.

Що буде далі?
Після реалізації проєкту конструкція пандусу буде передана на баланс Палацу культури «Металург» та обслуговуватиметься комунальними підприємствами міста. Для міської влади реалізація цього проєкту буде свідчити про відкритість та співпрацю з громадськістю та активними жителями. У майбутньому Палац культури «Металург» будуть відвідувати не тільки жителі міста, а й люди з інших населених пунктів громади.


У Палаці культури планують збільшити кількість гуртків та творчих колективів. Крім того, у планах міської влади та управління культури виконавчого комітету Новомосковської міської ради є створення гуртка для людей та дітей з інвалідністю. Тут вони зможуть розвивати свій творчій потенціал та долучатись до організації свят, концертів, брати участь у різного роду конкурсах та змаганнях.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 427 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,24 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 57,74

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту