Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Молодь за здоровий спосіб життя!

Молодь за здоровий спосіб життя!

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 133

Локація
с. Шульгівка

Дати реалізації
Грудень 2021  – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
95 865 грн

Про що цей проєкт?
Шульгівський старостинський округ Петриківської ТГ знаходиться на значній відстані від центру громади та від великих міст. Крім того, немає зручного транспортного сполучення. Спортивна кімнати Шульгівського ліцею перебуває в аварійному стані, а спортивний зал, який би відповідав санітарним вимогам відсутній взагалі. Вищевикладене призводить до того, що діти і молодь нашого округу не можуть задовольняти власні потреби в руховій активності, заняттях фізичним вихованням та спортом. Особливо такі обмеження у можливостях відчуваються в холодний період року, коли погода не дозволяє активний відпочинок та ігри на свіжому повітрі.

Мета нашого проєкту – створити умови для занять в гуртках, що передбачають рухову активність (настільного тенісу, спортивної аеробіки, гімнастики, естрадно-спортивні танці, армреслінгу тощ , та тренінги) зокрема у холодний період року. А також створити умови для занять в гуртках, що передбачають рухову активність (спортивна аеробіка, естестрадно-спортивні танці тощо) на базі КЗК «Шульгівський СБД» Петриківської селищної ради.

Що плануємо робити?
– Облаштування простору дзеркалами та закупівля спортивного обладнання для активних занять в приміщенні (каремати, спортивний інвентар, стіл для армреслінгу тощо);
– Проведення серії (не менше 5) просвітницьких заходів щодо важливості рухової активності, здорового способу життя тощо;
– Створення гуртків за інтересами для активного дозвілля (настільного тенісу, спортивної аеробіки, гімнастики, армреслінгу тощо);
– Проведення 1 спортивного фестивалю «Я підтримую розвиток спорту в с.Шульгівка»;
– Проведення інформаційної кампанії в ЗМІ та на інтернет-ресурсах щодо перебігу реалізації проекту та важливості рухової активності, здорового способу життя тощо.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні буде облаштовано простір для занять гуртків з компонентами рухової активності в приміщенні КЗК «Шульгівський СБД» Петриківської селищної ради, будуть проведені треніни на теми здорового способу життя та важливості рухової активності. Будуть створені гуртки спортивного спрямування, буде проведено спортивний фестиваль громади. Будуть створені безпечні та комфортні умови для занять спортом у приміщенні дітей та молоді, що сприятиме повноцінному їх фізичному розвитку з урахуванням карантинних обмежень. Діти та молодь матиме змогу знайти спільні інтереси та згортається навколо них.

На глобальному рівні молодь виросте цілеспрямована, з вірою у власні сили та потенціал. Молоде покоління країни буде здоровим та всебічно розвинутим, а країна матиме творчий та культурний потенціал нового покоління.

Що буде далі?
Спортивний інвентар буде використовуватися гуртками активного дозвілля для продовження їх роботи поза проєктом. Запроваджений спортивний фестиваль може стати щорічним для подальшої промоції здорового способу життя серед дітей і молоді Петриківської ТГ.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 133

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту