Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Школяр старанний – відпочинок гарний»

«Школяр старанний – відпочинок гарний»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 347

Локація
Богданівська ОТГ

Дати реалізації
Березень – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
41 930 грн

Про що цей проєкт?
У центрі села Богуслав розташована єдина в нашому населеному пункті середня загальноосвітня школа. У ній навчається близько 300 дітей. На перервах школярі зазвичай проводять вільний час на вулиці. Але, на жаль, на території школи відсутні лавочки, не облаштовані місця відпочинку. Діти на перервах, як правило, бігають до магазинів, виходять на проїжджу частину, або ж у приміщенні збираються групами на підвіконнях. А інколи і зовсім усамітнюються, закриваються у собі та вільний час проводять в телефонах, оскільки сучасна молодь є дуже залежною від гаджетів та інтернету.

Мета нашого проєкту – створити місця для активного дозвілля на базі Богуславського ліцею задля безпечного перебування школярів після уроків та під час перерви. Нова зона відпочинку дозволить школярам згуртуватися, відпочити на свіжому повітрі, побігати та зарядитися позитивною енергією, відволіктися від уроків і телефонів.

Що плануємо робити?
– Планування та узгодження території з керівництвом Богуславського ліцею;
– Підготовка території;
– Закупівля всіх елементів та матеріалів для облаштування зони відпочинку;
– Монтаж зони відпочинку;
– Урочисте відкриття території відпочинку;
– Висвітлення подій у місцевих засобах інформації (на місцевому ТБ та у групах Фейсбук);
– Підготовка звіту за результатами проєкту.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт має на меті створення для учнів школи осередку для активного, здорового та затишного відпочинку, де діти зможуть якісно і з користю проводити дозвілля під час навчального процесу.

На глобальному рівні – це створення зручного простору для навчання дітей у сільській школі, збільшення попиту на отримання знань у такому закладі, котрий піклується про дитину, де головне не тільки навчання, але і психологічний та емоційний стан дітей. Втілення даного проєкту стане прикладом для інших сільських шкіл, як у Богданівській громаді, так і далеко за її межами. Реалізація проєкту не тільки покращить умови для школярів, а і дасть відчуття безпеки та згуртованості в громаді.

Що буде далі?
Облаштована зона відпочинку буде гарною платформою для пропагування здорового способу життя серед молоді. Нею зможуть користуватися як сучасні школярі, так і майбутні. В подальшому будуть створені всі умови для змагань серед школярів із настільного тенісу на свіжому повітрі, а глядачі та вболівальники  матимуть змогу зручно спостерігати за активними спортивними змаганнями на лавочках. 

Усі встановлені конструкції зони відпочинку будуть передані у використання та під нагляд школи. Старші учні та вчителі слідкуватимуть за станом та цілісністю, за потреби – ремонтуватимуть. В майбутньому плануємо продовжити розвиток проєкту. А саме встановити навіс над тенісним столом, закупити стільці для вулиці. Це дасть можливість проводити відкриті уроки та майстер-класи на вулиці.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 347

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту