«STOP Барбоси»

«STOP Барбоси»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 321
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,19
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 46,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,19

Локація
Могилівська ТГ

Дати реалізації
Листопад – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
43 800 грн

Про що цей проєкт?
Одним із важливих напрямків вдосконалення та розвитку громади є своєчасне  забезпечення збору та вивозу твердих побутових відходів. Але наразі ця функція виконується недосконало, адже не охоплює всю територію громади та не включає в себе сортування сміття. Встановленням контейнерів для збору пластику ми хочемо націлити людей на розвиток екологічної культури, що в подальшому сприятиме розвитку туристичної привабливості громади.

Що плануємо робити?
– Засідання ініціативної групи;
– Моніторинг і замовлення продукції – контейнерів для сортування сміття;
– Співпраця з ОМС: замовлення матеріалів для бетонування металевих контейнерів;
– Встановлення контейнерів;
– Інформаційна компанія – розповсюдження інформації щодо правильного поводження з ТПВ.

Чого плануємо досягти?
Протягом проєкту ми встановимо контейнер, проведемо інформаційну роботу серед населення, започаткуємо роздільне сортування сміття на території громади.

Що буде далі?
Продовженням проєкту буде кампанія з роз'яснення доцільності сортування сміття та самої практики сортування. Після втілення проєкту «STOP Барбоси», його обслуговуватиме КП «Джерело», з яким заключений договір.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 321 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,19 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 46,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,19

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту