Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
СонцеГрай: простір вуличних ігрових майданчиків в садочку

СонцеГрай: простір вуличних ігрових майданчиків в садочку

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2720

Локація
м.Кривий Ріг

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
56 000 грн

Про що цей проєкт?
Наразі вуличні ігрові майданчики у ДНЗ№190 облаштовані павільйонами та одним-двома окремими ігровими елементами, які недостатні для якісного дозвілля усіх вихованців дитячого садочка. Окремі майданчики взагалі обладнані саморобними конструкціями з використаних скатів, які планують в найближчий час демонтувати. Останнє створює як ризик травм дітей, так і формує неестетичний вигляд дитячих ігрових зон.

Мета нашого проєкту – облаштування ігрових вуличних майданчиків задля оздоровлення, створення безпечних умов дитячого дозвілля та активностей на свіжому повітрі вихованців дитячого садочку №190 мікрорайону Сонячний м. Кривий Ріг.

Що плануємо робити?
– Підготовка: узгодження місця розташування, підбір постачальників, укладення договорів; 
– Закупівля обладнання, його доставка, передання на баланс ДНЗ №190;
– Виготовлення лавок та пісочниці, її фарбування та доставка елементів; 
– Встановлення/облаштування: розчищення території та підготовка до облаштування, встановлення обладнання; 
– Святкове відкриття: концертна програма за участі вихованців ДНЗ;
– Проведення свята сім’ї за участі батьків, бабусь дідусів.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні розширяться цікаві ігрові зони для 300 вихованців ДНЗ, підвищиться рухова активність дітей, матеріальна база вуличних ігрових елементів поповниться новим обладнанням, покращиться естетичний вигляд території ДНЗ, проєкт стане прикладом успішного залучення інвестицій в розвиток благоустрою громади мікрорайону.

На глобальному рівні буде побудована система спілкування «громада-влада» для мешканців мікрорайону, буде популяризуватись дозвілля на свіжому повітрі змалечку, зросте зацікавленість до рухливих ігор. Вихованцям ДНЗ будуть прищеплюватись командні ігри, зміцніє згуртованість громади і вона стане прикладом для наслідування інших громад.

Що буде далі?
Ігрові елементи будуть взяті на баланс ДНЗ №190, що дозволить гарантувати їх цілісність та використання виключно дітьми дошкільної вікової категорії (територія садочка охороняється, огороджена парканом). У разі пошкоджень відновлення буде проводитись як за рахунок фінансування з міського бюджету, так і з допомогою батьківського комітету.

Згуртоватий соціальний актив мікрорайону після завершення проєкту матиме змогу поділитись досвідом реалізації соціальних проєктів з іншими громадами міста та в подальшому долучитись до стратегії розвитку свого мікрорайону, у тому числі продовжуючи використовувати налагоджені зв'язки з державною владою.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2720

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту