Цікаві зустрічі на «Горищі»

Цікаві зустрічі на «Горищі»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 672
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,68
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 49,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 55,68

Локація
м. Тернівка

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 310 грн

Про що цей проєкт?
В нас невелике місто, тому в дітей мало можливостей для дозвілля: працює декілька безоплатних гуртків у міському центрі дозвілля та творчості, музична та художня школи, решта гуртків платні. Для молоді все ще гірше.

У липні 2021 року Громадською організацією «Клубок» було створено підлітково-молодіжну платформу «Горище». На ці зустрічі ми запрошували підлітків та молодь міста для змістовного спілкування на різні теми та проведення заходів активного дозвілля.

Мета нашого проєкту – створення підлітково-молодіжного простору на «Горищі» для реалізації креативного, творчого, освітнього, спортивного потенціалу дітей та молоді шляхом проведення навчань, спортивних змагань, еко акції, творчих зустрічей.

Що плануємо робити?
– Закупівля необхідного інвентаря;
– Проведення зустрічей на «Горищі»;
– Проведення турніру з панафутболу та настільного тенісу;
– Проведення турніру з флорболу;
– Проведення еко акції.

Чого плануємо досягти?
Проєкт дасть можливість згуртувати підлітків та молодь нашого міста, по-перше, між собою, завдяки живому спілкуванню та, по-друге, для популяризації здорового способу життя, направленості на самовираження та самореалізацію молоді та проведення заходів активного дозвілля.

На локальному рівні проєкт створить простір для комфортного та змістовного спілкування дітей, можливість пограти в рухливі ігри та зайняти свій вільний час спортом. На глобальному рівні свідома молодь може більше принести користі собі та  суспільству, а наше місто буде мати іншу статистику з наркоманії, алкоголізму, ранньої смертності та злочинності.

Що буде далі?
По-перше, цікаві зустрічі на «Горищі» не закінчаться після реалізації проєкту та це допоможе закріпити зміни, які відбудуться у свідомості молоді та підлітків і дадуть можливість відбутися змінам у майбутньому громади. Завдяки проєкту буде створена матеріальна база, яка дозволитиме проводити такі заходи і надалі.

Надалі ми плануємо проводити щомісяця змагання з флорболу в літньо-осінній період та надати в користування стіл для настільного тенісу, щоб діти мали змогу вільно займатися цим видом спорту. Зустрічі на «Горищі» щоп’ятниці стануть доброю традицією для кожної дитини нашого міста.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 672 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,68 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 49,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 55,68

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту