Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Natural travel музеєм Лиманщини

Natural travel музеєм Лиманщини

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 550

Локація
м. Лиман

Дати реалізації
Лютий – жовтень 2021

Бюджет
42 000 грн

Про що цей проєкт?
Лиманщина – край унікальної та різноманітної природи, а музей – єдине місце, де збирають і популяризують інформацію про природу рідного краю. Відсутність знань призводить до недбалого ставлення до природних ресурсів, а інколи й до їхнього знищення.

Мета цього проєкту – осучаснити Народний краєзнавчий музей м. Лиман для залучення молоді, виховання у них любові та бережливого ставлення до природи.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо закупити обладнання та встановити його в музеї, а також створити продукти аудіогіду – візуальні та аудіальні матеріали і залучити до цього дітей та підлітків. 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт допоможе підвищити екологічну свідомість молоді, інтерактивні експонати будуть доступні для перегляду людьми із захворюваннями органів зору, а працівники музею зможуть відійти від традиційних павільйонно-експозиційних форм показу колекцій.

На глобальному рівні проєкт допомагатиме іноземним туристам отримувати інформацію зручною для них мовою.

Що буде далі?
Ми проводитимемо різноманітні заходи: конкурси, музейні уроки, квести. На базі музею створимо гурток юних екскурсоводів. Постійно залучатимемо нових відвідувачів Лиманської ОТГ.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 550

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту