«ВелКOM» – велосипедом до школи

«ВелКOM» – велосипедом до школи

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 872
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 10,97
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 48,47

Локація
смт. Велика Новосілка

Дати реалізації
Лютий – травень 2021

Бюджет
47 350 грн

Про що цей проєкт?
Соцопитування показало, що до школи велосипедом добираються 70 дітей та 32 дорослих. Але велопарковки біля школи немає, тому більшість боїться крадіжок велосипедів і не використовує цей засіб транспорту.

Мета проєкту – створити та встановити креативну велопарковку на території школи задля покращення здоров’я та фізичного розвитку людей, поширення екологічного способу мислення та популяризації велосипедного руху.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо закупівлю матеріалів та велопарковки, а також провести ряд заходів:
1) Урочисте відкриття велопарковки
2) Велоекскурсії екостежкою «Янісольський дивокрай»
3) День здоров’я із залученням учнів школи, у кого є велосипед (70% дітей). Для учасників буде організовано велоквест та інші змагання відповідно до вікових категорій

Чого плануємо досягти?
Плануємо створити 40 паркомісць для велосипедів і встановити одну велопарковку з дахом. Завдяки цьому діти та дорослі зможуть активніше використовувати велосипеди для пересування, що покращить загальний стан їхнього здоров’я. А велопарковка на території школи стане певним образом-символом велоруху в селищі, відліковою точкою всіх спортивних велозаходів громади.

Що буде далі?
Після завершення проєкту велопарковку буде офіційно передано на баланс школи та проінвентаризовано. Ми розроблятимемо спортивно-масові заходи, які популяризуватимуть велосипедний рух у громаді.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 872 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 10,97 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 48,47

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту