Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Акція «Народжені у вишиванках»

Акція «Народжені у вишиванках»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 376

Локація
м. Краматорськ

Дати реалізації
Лютий – червень 2021

Бюджет
42 739 грн

Про що цей проєкт?
Після початку війни у 2014 році ми зрозуміли, що втратили свої корені та історію, тому вирішили їх відроджувати. Щоб відшити правильно вишиванку для новонародженого – льолю – потрібно дослідити та вивчити орнаменти нашого краю, аби вона стала оберегом на все життя. Ця льоля стане виробом єднання та соціальної адаптації внутрішньо-переміщених осіб (ВПО), людей з інвалідністю, іноземців, місцевих мешканців.

Пропонуємо провести акцію до Дня вишиванки – вивчити традиції Донеччини, створити льолі та передати їх у пологові будинки, залучаючи мешканців різних категорій із метою об’єднання.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести не менше трьох тематичних лекторіїв (після локдауну чи онлайн), шість майстер-класів (онлайн та офлайн), а також надрукувати книжку з колисковими. Ми запросили майстринь та експертів для проведення майстер-класів. На День вишиванки плануємо провести акцію – дарування льоль.

Чого плануємо досягти?
Плануємо створити творчу регулярно діючу майстерню з розмовним клубом, де людина зможе поспілкуватися та навчитися ремеслу (вишивка, мотання, в’язання, шиття, виготовлення сувенірів тощо), вивчити українську мову. Також проєкт передбачає відшити та подарувати 100 розпашонок у Краматорську та по області (Слов’янськ, Торецьк, Дружківка, Маріуполь). Відшити та подарувати 100 захисних масок матусям і 50 лікарям пологових будинків під час проведення акції на День вишиванки.

Що буде далі?
Акція триває і поширюється з 2017, ми плануємо створити постійно діючу майстерню з кантиною.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 376

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту