Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Клуб настолок у «RePost»

Клуб настолок у «RePost»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 600

Локація
м. Добропілля

Дати реалізації
Березень – червень 2021

Бюджет
48 528 грн

Про що цей проєкт?
Школи стають місцем соціалізації не для всіх дітей, тому є проблема нестачі соціалізації у підлітків. У нашому просторі діти знайшли підтримку, нових знайомих і можливість саморозкриття у психологічно комфортній атмосфері. В нас вже є декілька настільних ігор, відвідувачі простору регулярно в них грають і це є привабливим інструментом неформального навчання та залучення нових учасників. 

Окрім цього, є проблема стереотипів щодо правоохоронців. Дорослі лякають ними дітей, після чого вони бояться звертатися по допомогу у відповідних ситуаціях.

Мета нашого проєкту – створити безпечний простір клубу настільних ігор у ВП «RePost» з метою неформального спілкування працівників поліції і підлітків, в тому числі з малозабезпечених та багатодітних родин, з інвалідністю, та задля їхнього якісного дозвілля, соціалізації, неформального навчання.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо відкриття Клубу, презентацію проєкту і проведення таких ігор:
1) Економічна гра «Грошовий потік» для учнів 9–11 класів
2) Гра «Світ громад», змішана група
3) Гра «Країна гідності», змішана група
4) Ігроманія. Розважальна програма
5) Гра «Життя – як проєкт»

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні створення Клубу настільних ігор – це можливість зробити дозвілля підлітків, в тому числі з малозабезпечених та багатодітних родин, дітей з інвалідністю, більш якісним і корисним. Тут вони зможуть знаходити собі нових друзів. 

На глобальному рівні створення такий клуб стане підґрунтям для більшої мотивації повертатися у місто після закінчення навчання, зменшить кількість стереотипів щодо поліції і збільшить відчуття безпеки у мешканців. 

Що буде далі?
Клуб настільних ігор у вільному просторі «RePost» функціонуватиме і після завершення проєкту. Усі відвідувачі інших активностей зможуть долучитися до ігор у клубі. В нашому просторі ми пропонуємо відвідувачам здійснювати благодійні внески на підтримку нашої діяльності. Їх можна перераховувати на рахунки громадської організації. За рахунок цих коштів відвідувачі клубу настолок зможуть придбати нові ігри.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 600

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту